Реєструйся на Ужгородському велосипедному форумі та опиши свій велосипед, свої поїздки, подорожі та тренування. ---РЕЄСТРАЦІЯ---
Не можеш увійти? Проблеми з паролем чи іменем користувача? Напиши листа адміну і проблема буде вирішена!!! Інструкції тут.


Розмір велосипеду.

Все що стосується катання в стилі кросс-кантрі (XC-cross country) та олл-маунтин (AM-all mauntain)

Розмір велосипеду.

Повідомлення Seruy Vaydanich » Сер березня 20, 2013 11:35 pm

Підскажіть будь-ласка про ростовку рами. Маю 179 см. Подобається велосипед розмір якого XL. Чи не великий він мені буде? І як його розмірі можуть повпливати на комфорт їзди?
Seruy Vaydanich
 
Повідомлень: 6
З нами з: Вів березня 12, 2013 1:03 am
Звідки: UnknowCity

Re: Розмір велосипеду.

Повідомлення Yaroslav » Чет березня 21, 2013 3:59 am

Я раніше їздив на шосейному велосипеді розмір xl, мій ріст 176, для шосе і асфальта розмір підійде, але по горах великувата рама буде, я коли злазив з сидіння яйця впиралися в раму.
http://dneproveloklub.dp.ua/lesons/les13/
Приблизительная таблица подбора размера рамы велосипеды
Рост, см Дюймы Сантиметры Размер
140-155 13 34 XS
150-165 15 38 S
160-175 17 44 M
170-185 19 48 L
180-195 21 54 XL
190+ 23 58 XXL
http://www.veloonline.com/articles.shtml?id=133
Yaroslav
верховний шаман
верховний шаман
 
Повідомлень: 1255
З нами з: Вів червня 05, 2012 4:10 pm
Велосипед: Astro

Re: Розмір велосипеду.

Повідомлення Master General » Чет березня 21, 2013 9:43 am

Треба вилізти на раму впершися спиною в сідло підняте під твій зріст. Між рамою і тобою має пролізти долоня. Якщо менше при невдалому зістрибуванні з веліка можна файно приложитися, потім мало не покажеться. У всіх виробників ростовка лише зазначає довжину підсидільної труби (хоча при цьому змінюються інші параметри рами), але якщо розмір 21" для велосипеда з 26" колесами на ріст 191 буде нормально і навіть можна пробувати 23", то у велосипедів з колесами 29" мені підійшла рама 19" і вже скоро рік як на ній катаю і більше й не треба, хоча в притик на 21" мабуть підійшла би. Тож краще міряти, а не купувати веліки по фотографії у продавців, що ставлять їх біля плоту на фото. (Принаймні хай тоді роблять фото з вертикальною лінійкою прикладеною вертикально від землі в районі сідла, щоб можна було прикинути.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Розмір велосипеду.

Повідомлення Seruy Vaydanich » Чет березня 21, 2013 11:28 am

Вдаритися при падінні або не вдачному злізанні по болючим місцям між ногами це єдиний недолік "великих рам"? Мене більше цікавить як це відобразиться на довготривалій їзді, на комфорт посадки в цілому.. Нагадаю мій зріст 179 рама ХL тобто 21, велосипед дуже подобається (але на ньому не сидів), скоріш за все буде мені в притик між ногами, але це мене не дуже турбує, більше переживаю за зручну позицію на ньому..
Seruy Vaydanich
 
Повідомлень: 6
З нами з: Вів березня 12, 2013 1:03 am
Звідки: UnknowCity

Re: Розмір велосипеду.

Повідомлення Master General » Чет березня 21, 2013 11:41 am

На зручність позиції впливає висота руля, параметр ЕТТ (відстань від верху рульового стакану до підсиділа по горизонталі). Не сівши на велосипед азнати по ростовці це неможливо бо кожен виробник має свою геометрію рами і у одних виробників та навіть в межах модельних рядів довжина розтягнутість посадки варюється. Тому не можна цього знати по параметру XL.
Для крос-кантрі дуже важливо стендовер (відстань до яєць) бо це не шоссейні гонки, а їзда по пересіченій місцевості і можуть бути "нежданчики" у вигляді коренів на підйомах, глибоких луж і так далі. І не завжли вдасться вдало зіскочити. Як правило хлопці із зростом 179 обирають розмір рами 19-19.5" для маунтинбайків з 26" колесами і 17-17.5 для велосипедів з 29" колесами. Дуже розтягнута рама для вашого зросту призведе до неможливості змінити посадку на велосипеді, а на дальняках це не добре. Треба виміряти ЕТТ на вашому теперішньому велосипеді і порівняти його з таким параметром на новому. Це дозволить хочаб приблизно оцінити зміни посадки.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ


Повернутись до Кросс-кантрі та all-mauntain

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Усі права захищено. Ужгород 2010-2014. Master General.

cron