Сторінка 1 з 1

Проблеми з реєстрацією, входом на форумі та ін.

ПовідомленняДодано: Суб лютого 02, 2013 9:42 pm
Master General
Хто не може зареєструватися чи увійти на форум:
Ця тема створюється для тих у кого виникли труднощі з реєстрацією на форумі. Якщо ви не можете створити обліковий запис то надішліть мені на пошту gear{a}hotmail.ru повідомлення з бажаним іменем користувача (nickname) та паролем (хоча пароль я можу вам встановити любий - потім поміняєте). Не забудьте у адресі ел.пошти {a} замінити на @. Лист повинен бути надісланий з поштового ящика вказаного при реєстрації.


Для тих хто реєструвався через соціальні мережі:
Ви обрали форму реєстрації через модульLoginza(через соціальні мережі або пошту) і скоріш за все ваш нік не зовсім відповідає бажаному. Ви можете його змінити на потрібний, надіславши мені у приватне повідомлення бажаний нікнейм (ім'я користувача). Процедура входу при цьому не зміниться. У випадку проблем із входом то надішліть мені на пошту gear{a}hotmail.ru повідомлення з бажаним ім'ям користувача та паролем (хоча пароль я можу вам встановити любий - потім поміняєте). Не забудьте у адресі ел.пошти {a} замінити на @. Лист повинен бути надісланий з поштового ящика вказаного при реєстрації.


При бажанні відкріпити свій вхід на форум від модуля Loginza:
- щоб відкріпиьти свій вхід від модуля Loginza (через соціальні мережі або пошту) - надішліть мені приватним повідомленням пароль який ви хочете використовувати і ви зможете заходити за звичайною процедурою входу (ім'я користувача+пароль).

Також потрібно заповнити поля профілю в панелі керування: ucp.php

Re: Проблеми з реєстрацією, входом на форумі та ін.

ПовідомленняДодано: Нед лютого 10, 2013 11:57 am
Master General
Для правильного відображення часу на форумі потрібно встановити вірний часовий пояс в "Панелі керування".
Натискаємо "Панель керування" (біля приватних повідомлень в шапці) -> Налаштування форуму (вкладки зверху) -> Загальні налаштування
або перейти за посиланням http://velo.uzhgorod.ua/ucp.php?i=174 (можливо потрібно буде повторно ввести логін і пароль).
Для Ужгорода актуальний часовий пояс GMT+2, літній час зараз не діє.

Re: Проблеми з реєстрацією, входом на форумі та ін.

ПовідомленняДодано: Суб лютого 23, 2013 1:36 pm
Master General
У кого є проблеми з частими виходами (розлогінюваннями) з форуму використовуйте адресу http://velo.uzhgorod.ua - вона є основною.
Адреси velosiped.uz.ua та velouzhgorod.gaz24.info є допоміжними.

Re: Проблеми з реєстрацією, входом на форумі та ін.

ПовідомленняДодано: Чет березня 10, 2016 4:13 pm
Master General
У зв'язку з активацією спам ботів акаунти учасників з кількістю повідомлень менше 2 деактивовано. Прошу сприйняти з порозумінням та зареєструватися заново у випадку проблем чи пройти повторну активацію облікового запису через електронну пошту.