Реєструйся на Ужгородському велосипедному форумі та опиши свій велосипед, свої поїздки, подорожі та тренування. ---РЕЄСТРАЦІЯ---
Не можеш увійти? Проблеми з паролем чи іменем користувача? Напиши листа адміну і проблема буде вирішена!!! Інструкції тут.


Ура вже на порозі весна

Усі новини, що стосуються велосипеда та велосипедистів у тому чи іншому аспекті

Ура вже на порозі весна

Повідомлення Master General » Сер лютого 29, 2012 10:28 pm

Вже скоро зможемо з комфортом їздити на своїх веліках. Бажаю всім гарного початку велосезону який незабаром розпочнеться - хай тільки сніги і лід остаточно розтануть. Також бажаю всім купити собі нові гарні обновки до нового велосезону.



Теги: велосипед, велосипедист, Ужгород, Закарпаття, здоров'я, потенція, секс, спорт, целюліт, бедра, похудіння, весна
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Ура вже на порозі весна

Повідомлення Master General » Нед березня 04, 2012 1:34 pm

Все більше велосипедистів зважуються витягнути свої веліки з місць зимівлі і почати їздити. Радує тенденція до збільшення кількості велотранспорту. Сподіваюсь наше місто завдяки нам стане чистішим.Бо досить сумно бачити його в рейтингу найзабрудненіших міст України на перших місцях. Це при тому, що в Україні взагалі наплювали всі на екологію.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ


Повернутись до Новини велосвіту

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Усі права захищено. Ужгород 2010-2014. Master General.

cron