Реєструйся на Ужгородському велосипедному форумі та опиши свій велосипед, свої поїздки, подорожі та тренування. ---РЕЄСТРАЦІЯ---
Не можеш увійти? Проблеми з паролем чи іменем користувача? Напиши листа адміну і проблема буде вирішена!!! Інструкції тут.


Велофари, світлоповертачі, пішоходи та поліція Естонії

Усі новини, що стосуються велосипеда та велосипедистів у тому чи іншому аспекті

Велофари, світлоповертачі, пішоходи та поліція Естонії

Повідомлення Master General » Сер грудня 04, 2013 10:43 am

Як йдуть справи в Естонії в сфері забезпечення безпеки велосипедного та пішохідного руху в темну пору доби:
http://www.inforing.net/publications/in ... T_ID=41326
Для порівняння подумайте чим займається наша державтоінспекція (нічим). Щодня бачу дятлів котрі пересуваються на велосипедах без фар, світлоповртачів, жилетів, щоломів і т.д. Вони мабуть мають скіл броня +200 і вважають, що всі автомобілісти мають орлиний і совиний зір. Та це не так. Повірте щодня і щоночі на дорогах п'яні, накурені, "на колесах" і т.д. Думаю описувати скільки гине велосипедистів у Закарпатті не варто - вам відомо - статистику час від часу викладували. Проте і на нашому ресурсі є такі, хто вважає, що їм світлоповертачі і фари не потрібні )))
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Велофари, світлоповертачі, пішоходи та поліція Естонії

Повідомлення Алексей » Сер грудня 04, 2013 3:30 pm

Велосипед в том и превлекателен что свободен от правил. Даже дает право рисковать своей головой как тебе того хочется. Не хватало чтобы наше ДАИ занималось контролем техники велосипедиста.
Алексей
постійний учасник
постійний учасник
 
Повідомлень: 102
З нами з: Пон серпня 26, 2013 9:03 pm
Велосипед: GT avalanche 1.0

Re: Велофари, світлоповертачі, пішоходи та поліція Естонії

Повідомлення Master General » Сер грудня 04, 2013 3:49 pm

Велосипед не вільний від правил. Просто нашим гаїшникам похер чи буде живий велосипедист чи ні. І те, що вони "не цікавляться" це проблема законодавства. Якби ввели вело-штрафи то повір гаїшники би дуже радісно ганялися за велосипедистами для виконання плану по протоколам, не переживай.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Велофари, світлоповертачі, пішоходи та поліція Естонії

Повідомлення Алексей » Сер грудня 04, 2013 4:37 pm

Это я и имеет в виду, Боже упаси нас от ихней бдительности.
Алексей
постійний учасник
постійний учасник
 
Повідомлень: 102
З нами з: Пон серпня 26, 2013 9:03 pm
Велосипед: GT avalanche 1.0

Re: Велофари, світлоповертачі, пішоходи та поліція Естонії

Повідомлення Master General » Сер грудня 04, 2013 4:57 pm

З іншої сторони 4 отражатєля, фара і мигалка ппц много бабла не утянуть (і корона з голови не упаде ))) зато збільшать шанс не попасти под камаз. А то не у всіх воділ глаз-алмаз. Враховувати треба, що по дорогах їздять і сліпі і дальтоніки і інваліди, просто моральні уроди, наркомани, алкоголіки і т.д. Так хоть буде надія на рефлекси їхні.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Велофари, світлоповертачі, пішоходи та поліція Естонії

Повідомлення Алексей » Сер грудня 04, 2013 5:24 pm

Спасение утопающих дело рук самих утопающих. Водителям не желающим использовать ремни без. не заставить их использовать ни штрафами ни статистикой. При том затрат нет вообще.
Алексей
постійний учасник
постійний учасник
 
Повідомлень: 102
З нами з: Пон серпня 26, 2013 9:03 pm
Велосипед: GT avalanche 1.0

Re: Велофари, світлоповертачі, пішоходи та поліція Естонії

Повідомлення Master General » Сер грудня 04, 2013 5:41 pm

Ага коли доведеться сидіти в тюрмі, або платити багатотисячні штрафи за такого горе-велосипедисту думаю тоді ентузіазму поменшає. Мій друг особисто потрапив в халепу на 200 тисяч гривень за те, що збив алкоголіка який перешмигнув через забор і побіг через вулицю. Есс-но в чорній куртці, штанах, шапці в дощову погоду і у фарах зустрічних машин. Так що це питання стосується не тільки тих хто не ставить на велосипед фару чи моргалку, а і тих, хто через них попадає в групу ризику. Я особисто вважаю, що за їзду вночі без світлоповертачів та фар по дорогах загального користування велосипедистів треба штрафувати на якусь суму (50-100 гривень приміром як за ремінь безпеки в авто).

Як особа яка постійно буває по різні боки - я то на велосипеді то на машині, кажу всім велосипедистам. Причепіть собі світлоповертачі. Найкраще видно світлоповертачі на педалях. Особливо важливо мати моргалку в мокру і темну пору. В дощ видимість в авто значно знижена - брудне мокре і запотівше скло, чорний асвальт, що відбиває світло зустрічних авто не сприяють гарній видимості. p.s. не купляйте слабі моргалки з маленькими непотужними діодами - вони ніц не варті і їх не видно чітко на фоні ксенонових фар зустрічних автомобілів. Бережіть себе, не всі водії свідомі і адекватні, пам'ятайте про це.

Для SPD педалей є таке: SM-PD22
Зображення
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ


Повернутись до Новини велосвіту

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Усі права захищено. Ужгород 2010-2014. Master General.

cron