Реєструйся на Ужгородському велосипедному форумі та опиши свій велосипед, свої поїздки, подорожі та тренування. ---РЕЄСТРАЦІЯ---
Не можеш увійти? Проблеми з паролем чи іменем користувача? Напиши листа адміну і проблема буде вирішена!!! Інструкції тут.


Швидка їзда на велосипеді подовжує тривалість життя

Усі новини, що стосуються велосипеда та велосипедистів у тому чи іншому аспекті

Швидка їзда на велосипеді подовжує тривалість життя

Повідомлення Master General » Сер травня 23, 2012 2:46 pm

Я вияснили датські медики, швидка їзда на велосипеді дозволяє збільшити тривалість життя. За 18 років досліджень було протестовано більше 5 тисяч людей віком 21-90 років. Для збільшення тривалості життя, необхідно пересуватися швидко, це принесе набагато більше користі, ніж рухатися повільно, але довго вияснили дослідники. Найважливіше навіть не швидкість пересування, адже для кожного віку максимальна швидкість своя, необхідно рухатися на такій швидкості, на якій збільшується ритм пульсу.

Від себе хочу прокоментувати, що краще їздити не на загруженних дорогах де часто їздять машини з жахливим вихлопом, а по тихим вуличкам з гарними підйомами де можна гарно вкрутити. В Ужгороді таких вистачає.


Теги: велосипед, велосипедист, Ужгород, Закарпаття, здоров'я, потенція, секс, спорт, целюліт, бедра, похудіння, життя
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Повернутись до Новини велосвіту

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Усі права захищено. Ужгород 2010-2014. Master General.

cron