Реєструйся на Ужгородському велосипедному форумі та опиши свій велосипед, свої поїздки, подорожі та тренування. ---РЕЄСТРАЦІЯ---
Не можеш увійти? Проблеми з паролем чи іменем користувача? Напиши листа адміну і проблема буде вирішена!!! Інструкції тут.


Матеріали від GreenPeace по любительському розведенню лісу

Цей форум призначений для пулікації матеріалів по екології, охороні довкілля та іншим темам що роблять природу навколо нас чистіше і краще. Здебільшого те, що безпосередньо стосується Ужгорода та Закарпаття. Але і інше можна.

Матеріали від GreenPeace по любительському розведенню лісу

Повідомлення Master General » Пон жовтня 15, 2012 4:10 pm

Отож написав я активістам російського осередку Грінпіс запит щодо матеріалів семінару котрий був присвячений проблемі любительського вирощування лісу. По суті ніяким чином не маючи змоги зупинити варварську вирубку лісу принаймні є можливість висадити трішки дерев за межами лісу - на пустирях, узбіччі доріг та інших пустих територіях. Бо в принципі в лісі дерева самі досить таки швидко відновлюються(що ніяким чином не є спонуканням до варварства в лісі-бук і дуб починають плодоносити в лічі через 60-70 років після посадки тож відновлення лісу непроста справа). Звісно окрім сплошних вирубок де проводилося трелювання і молодняк як правило весь винищується важкою техніко і однорічних загнущених насаджень де молода поросль відсутня, а дерева пригнічують одне одного. Отож до справи. По суті справа досить таки проста. Необхідно збирати насіння дерев і закопувати їх у місці де саджанці проведуть перші кілька років. Або одразу висаджувати на місце.


Ось матеріали які мені надіслали.

http://www.greenpeace.org/russia/Global ... 506343.pdf
http://www.greenpeace.org/russia/Global ... 799275.pdf

сподіваюся вам може стати цікавим вивчення цих матеріалів. А кожне посажений "жолудь" зробить повітря нашого міста чистішим. Висаджувати дерева слід в місцях де старе дерево вирубане, на пустирях, закинутих територіях де не планується будівництво. Можна прямо позаду свого дому посадити. Звісно дерево росте дуже довго тому результат буде аж через 15-20 років, не скоріше. А могутнє дерево сфорсується через 50-60 років, не раніше. Тож переживати, що ваше дерево комусь мішатиме своїми розмірами не варто.

Поза лісом дуб виглядатиме коли виросте десь отак:
Зображення
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Матеріали від GreenPeace по любительському розведенню лі

Повідомлення Master General » Вів січня 01, 2013 11:28 pm

Почитав я ті файли, назбирав трохи жолудів і посадив вдома в горщик для квітів. І в мене в горщику вже зійшли два дуба, третій пробивається та я не знаю чи він не захирів, щось повільно дуже.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ


Повернутись до Довкілля та екологія

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Усі права захищено. Ужгород 2010-2014. Master General.

cron