Реєструйся на Ужгородському велосипедному форумі та опиши свій велосипед, свої поїздки, подорожі та тренування. ---РЕЄСТРАЦІЯ---
Не можеш увійти? Проблеми з паролем чи іменем користувача? Напиши листа адміну і проблема буде вирішена!!! Інструкції тут.


Сміття усюди - будь свідомим - НЕ КИДАЙ!!!

Цей форум призначений для пулікації матеріалів по екології, охороні довкілля та іншим темам що роблять природу навколо нас чистіше і краще. Здебільшого те, що безпосередньо стосується Ужгорода та Закарпаття. Але і інше можна.

Re: Сміття на березі річки - будь свідомим - НЕ КИДАЙ!!!

Повідомлення Sashavks » Пон квітня 29, 2013 2:42 pm

трохи інфи (сорока на хвості принесла) мабудь всі знають що вивозом сміття в нашому місті займается компанія АВЕ (котра прийшла до нас не так давно і досить потужня) контейнери з логотипами і все таке. дізнався я нещодавно скільки коштує обладнання майданчика від компанії ( 4-5 металевих труб і натягнута сітка\металевий лист) 15тис грн. :shock: (знаходится в центрі міста під каштанами)
я думаю що за такі кошти я б власноруч обладнав 3-4 ато і 5 таких майданчиків. одразу як справжній житель закарпаття почав рахувати (адже чуже рахувати у нас на закарпатті легче чим своє :D :D ) ось і виходить що гроші витрачаются і сміття все одно на вулиці.
Аватар користувача
Sashavks
постійний учасник
постійний учасник
 
Повідомлень: 174
З нами з: Сер вересня 05, 2012 3:03 pm
Звідки: Унгвар
Велосипед: Magellan "богаму"

Re: Сміття на березі річки - будь свідомим - НЕ КИДАЙ!!!

Повідомлення Master General » Пон квітня 29, 2013 3:03 pm

сміття походить з наших голів, і поки в головах не відбутеся переворот доти порядку не буде. Скажіть мені хочаб один курець викидає свої недопалки в урни? Чи може не курить бо урн немає? Ні всі кидають під ноги. А все починається з недопалка. Хтось вважає нормою випити пиво і покласти пляшку біля лавиці, а ще хтось кине туди обгортку від шоколадки. А хтось йде з дому і йому впадло тягти кульок до мусорки бо він його три дні не міг винести (впадло було) і залишить його на розі дому. Молодь вночі бухає і звісно всі свої пляшки залишить прямо там де і бухала. З цього складається система і звідси у нас сміття всюди. А щоб розділити сміття на pet, папір, метал, харчові відходи то нам ще не одне століття треба. От і виходить, що за нас утилізацію роблять бомжі - розгрібають мусорки в пошуках цінного. Але бомж він лінивий і більше ніж на дві чекушки на день переробити не здатен. Тай здоровля нема у них гарувати - пропито все...
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Сміття на березі річки - будь свідомим - НЕ КИДАЙ!!!

Повідомлення Master General » Сер травня 01, 2013 12:32 pm

Порішали - ось як вирішується проблема сміття в Ужгороді, замість сміття вивезти його засипають землею поверху!!!
До:

Після:



pps. "господарники" з ЖРЕР№4 замість того щоб вивезти сміття на полігон звалили 4 машини його на території закинутої, розграбованої і знищеної котельні на вул. Польовій (Тіхого-кінець).
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Сміття на березі річки - будь свідомим - НЕ КИДАЙ!!!

Повідомлення Master General » Суб травня 04, 2013 9:32 pm

Україна починається з тебе, не сміти! Це б розмістити в центрі кожного села Закарпаття.
Зображення
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Сміття усюди - будь свідомим - НЕ КИДАЙ!!!

Повідомлення Yaroslav » Вів травня 14, 2013 9:47 pm

Yaroslav
верховний шаман
верховний шаман
 
Повідомлень: 1255
З нами з: Вів червня 05, 2012 4:10 pm
Велосипед: Astro

Re: Сміття усюди - будь свідомим - НЕ КИДАЙ!!!

Повідомлення Master General » Сер травня 15, 2013 11:22 am

Хороші борди, шкода, що це коштує грошей і скоро зникне. А виховувати треба змалечку, бо потім наступає момент коли свідомість вже не повернути..
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Сміття усюди - будь свідомим - НЕ КИДАЙ!!!

Повідомлення Khan » Чет травня 23, 2013 12:41 am

Хорошая акция, но это капля в море. Из нашего селa Ставное мусор не вывозится с 1991 года. Запомнл дату провозглашения независимости.
Мы вывозим весь свой бытовой мусор ВНИМАНИЕ! в Ужгород за 70 км!!!
Но другие жители Березнянских сел не парятся по этому поводу и утилизируют мусор по принципу "Вода забере".
Период когда я боролся за чистую реку прошел. Теперь тактика: чем хуже-тем лучше.
Надеюсь, что словаки и венгры прижмут наш МИД и заставят наладить вывоз мусора из горных сел.
Аватар користувача
Khan
учасник
учасник
 
Повідомлень: 64
З нами з: Чет травня 09, 2013 9:03 am
Звідки: Ужгород, Ставне
Велосипед: GT

Re: Сміття усюди - будь свідомим - НЕ КИДАЙ!!!

Повідомлення Master General » Чет травня 23, 2013 7:32 am

Може селу треба окремий президентський декрет щоб утилізувати чи вивозити сміття? Бо загальнолюдські норми не діють. Завдяки в тому числі таким %$#@! туризм в Карпатах перспективи не має. p.s. УСІ мешканці гірських сіл Карпат утилізують сміття по вищезазначеному принципу і не паряться. І діло не у владі, а діло в людях. Заставити пса бути людиною неможливо на довгий строк без постійного батога. ДОречі в Ужгороді ситуація не краще, 75% мешканців утилізують сміття за приципом "я тут сьогодні викину, в завтра хай хтось другий париться як тут прибрати". Приписувати незалежність як дату припинення вивезення сміття не треба тут. Адже в головах небажання займатися цим було і до того. Я памятаю купи сміття в лісах біля дач ще при союзі, коли бензин коштував 10 копійок (чи 3 коп. - не важливо) і коли була і техніка і паливо, всеодно не було головного - бажання жити в чистоті. Також тоді ще не було такої кількості продуктів у пластиковій упаковці. Зараз же через ці пакування сміття зберігається дуже довго. Тоді ж "довгограюче сміття" складалося переважно з консервних банок і скляних пляшок, битого скла і поломаних речей, будівельних відходів. На щастя нерадивих мусорщиків ліс за 2-3 роки повністю забирає з очей шари сміття під шаром опалого листя і гілок. Правда потім ходити по такому лісу вже не дуже велике задоволення.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Сміття усюди - будь свідомим - НЕ КИДАЙ!!!

Повідомлення Khan » Чет травня 23, 2013 7:57 pm

Селу скорей нужна коммунальная служба, которую ликвидировали в 1991. Потом всё остальное.
Аватар користувача
Khan
учасник
учасник
 
Повідомлень: 64
З нами з: Чет травня 09, 2013 9:03 am
Звідки: Ужгород, Ставне
Велосипед: GT

Re: Сміття усюди - будь свідомим - НЕ КИДАЙ!!!

Повідомлення Khan » П'ят травня 24, 2013 8:30 pm

1 Января 2016 река станет чистой. Мне это пообещала Березнянская РДА еще в 2008.

Зображення

Фактически, РДА попросила меня подождать и не нервничать. Чтобы наладить вывоз мусора из горных сел им нужно 7 лет. Жду. Осталось 2 года. А пока вывожу свой бытовой мусор в Ужгород.

Моя переписка с ними ниже. Кстати, не нашел ни одного нормативного документа, который бы требовал централизованный вывоз мусора из домов. Если кто-то в теме- подскажите пожалуйста.

Зображення

Понимаю, что они меня просто попросили не морочить им голову и заткнуться. Я сделал всё, что мог.
Аватар користувача
Khan
учасник
учасник
 
Повідомлень: 64
З нами з: Чет травня 09, 2013 9:03 am
Звідки: Ужгород, Ставне
Велосипед: GT

Поперед.Далі

Повернутись до Довкілля та екологія

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Усі права захищено. Ужгород 2010-2014. Master General.

cron