Реєструйся на Ужгородському велосипедному форумі та опиши свій велосипед, свої поїздки, подорожі та тренування. ---РЕЄСТРАЦІЯ---
Не можеш увійти? Проблеми з паролем чи іменем користувача? Напиши листа адміну і проблема буде вирішена!!! Інструкції тут.


Переезд в Закарпатье

Тут можна писати, що заманеться і як заманеться на будь-яку тему в межах правил. Не обов'язково щось пов'язане з велосипедом, Ужгородом чи Закарпаттям. Усе що хочеться. Хоч про погоду на Сатурні.

Переезд в Закарпатье

Повідомлення romanc » Вів листопада 06, 2012 9:30 am

Привет велосипедистам.
Я из Мариуполя- вот наш форум http://www.azovbike.com.ua/
Хочу переехать в Закарпатье. Как перееду, буду кататься с Вами.
Подыскиваю работу на производстве, желательно связанное с лесом или металлом, и недорогое жилье в аренду, можно в пригороде.
Подскажите, как у вас с зарплатами, ценами на жилье. и где искать аренду жилья без посредников.
romanc
 
Повідомлень: 7
З нами з: Вів листопада 06, 2012 9:20 am
Велосипед: Olympia ProTech, Author Impuls

Re: Переезд в Закарпатье

Повідомлення Master General » Вів листопада 06, 2012 12:41 pm

Аренда однокімнатної квартирки вийде от 800 гривень/міс+комуналка. Шукати треба по місцевим газетам та по сайтам (які не скажу - треба гуглити). Квартирними питаннями не цікавився. У знайомих пока вільних хат немає.

З роботою нічого не підскажу - треба шукати. Зарплата дуже різна - середня мабуть десь в районі 2 тисячі грн /міс.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Переезд в Закарпатье

Повідомлення Master General » Вів листопада 06, 2012 12:46 pm

Якщо не секрет яка причина переїзду? Що приваблює саме в Ужгороді?
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Переезд в Закарпатье

Повідомлення romanc » Вів листопада 06, 2012 12:49 pm

По квартирам и у нас примерно такой уровень. По жилью нагуглил только агенства-от 200уе.
По зарплатам у нас веселее 3,5 чистыми -средний уровень, но экология -вешайся.
В ваших краях был только в Мукачево день.
А велосипедистов мало? или неорганизовано?
romanc
 
Повідомлень: 7
З нами з: Вів листопада 06, 2012 9:20 am
Велосипед: Olympia ProTech, Author Impuls

Re: Переезд в Закарпатье

Повідомлення romanc » Вів листопада 06, 2012 12:56 pm

Master General написав:Якщо не секрет яка причина переїзду? Що приваблює саме в Ужгороді?

Семейные обстоятельства так сложились. Пока не именно Ужгород, а Все Закарпатье -Чистый воздух, горы, Тихо, почти Европа. С русским языком как -хотя небольшая для меня проблема?
Есть еще знакомая, тоже велосипедистка, хочет с семьей именно в Ужгород - купить квартиру (когда продаст свою в Мариуполе). -как с ценами без агенств?
romanc
 
Повідомлень: 7
З нами з: Вів листопада 06, 2012 9:20 am
Велосипед: Olympia ProTech, Author Impuls

Re: Переезд в Закарпатье

Повідомлення Master General » Вів листопада 06, 2012 2:24 pm

Якщо екологія - це вибір то Ужгород не найчистіше місто Закарпаття. Більше того забруднення атмосфери в Ужгороді значне: http://gmc.uzhgorod.ua/za_n.php Раджу придивитися до райцентрів.

А велосипедистов мало? или неорганизовано?
велосипедистів хватає і кататит де хватає, це так форум поки не сильно організований. Закарпаття це рай для МТБ-шника.

romanc написав:
Master General написав:Якщо не секрет яка причина переїзду? Що приваблює саме в Ужгороді?

Семейные обстоятельства так сложились. Пока не именно Ужгород, а Все Закарпатье -Чистый воздух, горы, Тихо, почти Европа. С русским языком как -хотя небольшая для меня проблема?
Есть еще знакомая, тоже велосипедистка, хочет с семьей именно в Ужгород - купить квартиру (когда продаст свою в Мариуполе). -как с ценами без агенств?


"русский" - не пропадеш, але українська не турецька - навчишся.
на рахунок тихо, чисте повітря і Європа - стереотип - навпаки шумно, людно, брудно. Але все відносно. Звісно повітря чистіше ніж біля гірнично-збагачувального комбінату. Хоча хімія своя є - в Перечині.
Квартири - ринок зараз майже мертвий - кредитування вже люди бояться, а грошей щоб так зразу не дуже. Ціни я не знаю. Все треба вирішувати з людьми.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Переезд в Закарпатье

Повідомлення romanc » Вів листопада 06, 2012 2:42 pm

у меня по месяцам не открывается. ГОКа у нас нет, только 2 металлургических гиганта.
http://www.0629.com.ua/news-23525.html
http://www.0629.com.ua/newscat-16.html
http://www.0629.com.ua/news-22299.html
По квартирам у нас цены падают, двушка 22000$ 3-25000$ в среднем.
romanc
 
Повідомлень: 7
З нами з: Вів листопада 06, 2012 9:20 am
Велосипед: Olympia ProTech, Author Impuls

Re: Переезд в Закарпатье

Повідомлення romanc » Вів листопада 06, 2012 2:48 pm

С работой, понял, у вас напряженка.
Какие сайты - газеты -форумы - посмотреть объявления по недвижимости и работе? Интернет у вас не очень живой..., хотя и город в 4 раза меньше.
romanc
 
Повідомлень: 7
З нами з: Вів листопада 06, 2012 9:20 am
Велосипед: Olympia ProTech, Author Impuls

Re: Переезд в Закарпатье

Повідомлення Master General » Вів листопада 06, 2012 3:05 pm

у нас двушка от 30к$ і више
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Переезд в Закарпатье

Повідомлення Efreitor » Вів листопада 06, 2012 8:18 pm

День добрый.
Квартиру снять - знакомый снимает 1100 или 1200 грн, состояние как по мне плохое, даже очень, но я привередливый. Цены на квартиры в разы могут отличатся в зависимости от состояния и где расположены.
С работой тяжко, в Ужгороде-Мукачеве еще так-сяк, в районах швах почти, народ в основном на заработках по Европе, России. По зарплате Паша сказал.
Русскоязычных не бьют, у меня друг есть, дядьке 45 лет, он украинского не знает, паспорт еще СССР получал в Петропавловске-Камчатском, никто его не обижает вроде :)
Кстате, цены с удалением от города резко падают, на расстоянии 10-20 км можно дом найти с 10-30 соток земли за 25-30 т. долл.
по недвижимости можно смотреть тут - dom.ria.ua

ПС. Раньше думал уехать там где хорошо и кисельные берега. Потом пожив немного в Киеве, туристом побывал в Питере и Москве понял, что фиг я отсюда уеду. Разве что подальше в горы забьюсь.
Зображення -> Зображення
Аватар користувача
Efreitor
частий гість
частий гість
 
Повідомлень: 30
З нами з: Нед червня 24, 2012 10:12 pm
Велосипед: Kellys Blog

Далі

Повернутись до Спілкування велосипедистів

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Усі права захищено. Ужгород 2010-2014. Master General.

cron