Реєструйся на Ужгородському велосипедному форумі та опиши свій велосипед, свої поїздки, подорожі та тренування. ---РЕЄСТРАЦІЯ---
Не можеш увійти? Проблеми з паролем чи іменем користувача? Напиши листа адміну і проблема буде вирішена!!! Інструкції тут.


Велосипед трицикл своїми руками

Опиши свій велосипед. Кожному велосипеду нова тема. Пиши як ти його модернізуєш, лагодиш чи просто катаєш. Твій бортжурнал.

Велосипед трицикл своїми руками

Повідомлення Master General » Нед травня 17, 2015 10:19 am

Начить у зв'язку із деякими цікавими господарськими потребами виникла потреба у напіввантажному трьохколісному велосипеді.(для мене і мами) для дачі. Ціль - возити хворост з лісу для печі. Також воду в бочці з джерела на випадок засухи. Общем велотрайк для дачі. Бюджет мінмальний тому я почав шукати універсальний комплект для переобладнання велосипеда. Знайшов задній міст з диференціалом, під 6рик.
Зображення
фотохостинг png
Зображення
Недоліком цього варіанту є відсутність задніх гальм. Хоча якщо розібратися то особо може і не треба. Міст називається uk6s. Виробник Китай. Вага 7 кг (без коліс). Ціна (новий комплект з колесами 20'') 2900 грн
Переобладнувати думаю 20 дюймовий АІСТ який лежить без діла вже років 5. що скажете?
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Велосипед трицикл своїми руками

Повідомлення Master General » Сер червня 03, 2015 3:36 pm

Трошки триколісного юмору в темі не завадить :sm2
Зображення
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ


Повернутись до Гараж, ремонт, модернізація

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Усі права захищено. Ужгород 2010-2014. Master General.

cron