Реєструйся на Ужгородському велосипедному форумі та опиши свій велосипед, свої поїздки, подорожі та тренування. ---РЕЄСТРАЦІЯ---
Не можеш увійти? Проблеми з паролем чи іменем користувача? Напиши листа адміну і проблема буде вирішена!!! Інструкції тут.


Поїздка на хатку лісника (вище Невицького Замку)

Описуємо свої великі походи і невеличкі покатушки на велосипеді в околицях м. Ужгород та по Закарпатті. Змагання на велосипедах - гонки, орієнтування та інше.

Поїздка на хатку лісника (вище Невицького Замку)

Повідомлення Master General » Нед листопада 18, 2012 5:56 pm

Стало мені сумно кататися на велосипеді в Ужгороді і...
Вирішив я що сильно гірський велосипед щоб заїхати на хатку лісника не треба вирішив я протестити свій любимий ашанчик "EAGLE" поїздкою на хатинку лісника, що вище Невицького замку. Ну що сказати... звісно на каміннях мені не вистачало вилки. Звісно на мокрих каміннях і листі 2.7 атм в покришках це багато. Та якось виїхав і навіть ніде не йшов пішки)))) Основна ціль була також полюбуватися природою осіннього лісу який вже скинув листя. Доречі видимість значно краще. І орієнтуватися набагато легше в лісі коли він без листя. Ну це таке. Отже велосипед мій ашанчик себе прекрасно показав і я навіть не дуже упрів. На спуску звісно швидкість була низька - відсутність вилки заставляла знижувати швидкість аби не зломилося щось - адже винос там з труби не дуже міцної хоч і стальної та погнутий вже. Руль також стальний та перевіряти його на міцність цілі не було. На трасі теж рекордів не поставили. "Тріщалка" Shimano MF-TZ-20 на 6 зірочок витримала апхіл достойно і не поломалася як її попередник "Great Wall"-велика стіна.



Зображення


Зображення


Зображення


Зображення


Зображення


Зображення


Зображення


Зображення


Зображення


Зображення


Зображення


Зображення


Зображення


Зображення


Зображення


Зображення


Зображення


Зображення


Зображення


Зображення


Зображення


Зображення


Зображення


Зображення


Зображення


Зображення


Зображення


Зображення


Зображення


Зображення


Зображення


Зображення


Зображення


Зображення


Зображення


Зображення


Зображення
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Повернутись до Покатушки, велотуризм, велогонки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Усі права захищено. Ужгород 2010-2014. Master General.

cron