Реєструйся на Ужгородському велосипедному форумі та опиши свій велосипед, свої поїздки, подорожі та тренування. ---РЕЄСТРАЦІЯ---
Не можеш увійти? Проблеми з паролем чи іменем користувача? Напиши листа адміну і проблема буде вирішена!!! Інструкції тут.


Про літні велосипедні поїздки тут (особливо якщо коротко)

Описуємо свої великі походи і невеличкі покатушки на велосипеді в околицях м. Ужгород та по Закарпатті. Змагання на велосипедах - гонки, орієнтування та інше.

Про літні велосипедні поїздки тут (особливо якщо коротко)

Повідомлення Master General » Нед червня 23, 2013 5:10 pm

Зображення
Майже весь червень я особо не катався-здебліьшого по місту та пару виїздів на вихідних які встиг описати раніше. Ця ж тема створена для того, щоб було куди писати про літні покатушки не створюючи нові теми. Тим більше, що не завжди є багато інформації. Або поїздка не завжди варта окремої теми.
От нині зїздив на Хату Лісника, спустився звідти через полігон (через верх). Спочатку все було добре ))) Дорогою зустрів Тараса moon13 і Сашу з Велогранду які спускалися по асвальту біля замку на швидкості ))) З виду були задоволені :lol: Далі підйом доки по асвальту було нормально, не рахуючи йолопів на джипах які підняли пилюку. На зїзді з асвальту "порадувала" засипана лужа (в якій жили жаби) і "траходром Камяницький" салфетки, гандони, пляшки... їду далі, далі краще - відвали стройсміття (це все у лісі), один, другий, всього 5 куп з цеглою. Починаю кумекати кому це ото було потрібно... Трохи вище знаходжу розвалини - общем це робота тих хто бере тут воду... А хто її бере? Правильно - заклади розміщені неподалік -- біля замку і під ним. Хто конкретно гадить невідомо. З одного боку цегла і бетон не токсичні відходи, але ландшафт зіпсований. Далі все як завжди, за тиждень сміття накидали мало :D Піднявся далі на хату лісника і вище до розвалин, звідти на полігон. Спускаюсь на накачаних колесах, на шутері страшно носить і кидає. Снижую тиск спереду і ззаду, їду нормально вже далі. Після розвилки розганяюся до більшої швидкості і ... ловлю камінь в оба колеса, спереду SID рятує від падіння і проколу, ззаду такого немає і весь удар розподілюється між каменем і ногами. При цьому не витримує покришка, чую гучне "шшшшшшш" і починаю гальмувати (не дуже різко бо мучка і щебень під колеми). Дивлюся - точно - прокол. Розбираю зміїїний укус. Дістаю нову камеру Bontrager (доречі гівно рідкісне, після першої ж накачки presta штирьок погнутий, причому чув про це і від інших, доведеться качати через автоперехідника бо так я вже ожну камеру Bontrager угробив - не дружить мій насос із цими камерами - інші качає нормально). Накачую колесо і знаходжу розрив покришки ... починаю думати, а де SnakeSkin від Schwalbe??? Схоже не витримав.... А ця покришка не сама зношена, шкода, якщо розлізеться раніше ніж треба-поставлю вдома латку зсередини, може хоч трохи затримає). Далі їду на локауті - манетка рокшок має бути "закрита" коли велосипед перевертаєш. Десь в доманинцях оговтуюся - якого ж хера так жорстко і руки вже ниють??? ААА локаут виключаю і їду далі.... Ось так покатався, насправді настрій був під час поїздки дуже гарний, навіть коли проколовся, просто я побурчати люблю :D
фотогалерея поїдки
https://picasaweb.google.com/1116884654 ... 021/232013
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Про літні велосипедні поїздки тут (особливо якщо коротко

Повідомлення Yaroslav » Нед червня 23, 2013 8:14 pm

Це не покришка не витримала а камера, я ніколи не знижую тиск нижче 3 атмосфер з 2012 року, при 2.5 в мене постійно були зміїнні укуси як спереду так і ззаду не дивлячись на те що в мене двопідвіс, перевірено досвідом їзди на байку з 1998 року, хай ліпше потрясе трохи ніж потім потіти розбирати міняти камери, я вожу з собою китайський манометр для авто він важить 32 грама. Зображення
Yaroslav
верховний шаман
верховний шаман
 
Повідомлень: 1255
З нами з: Вів червня 05, 2012 4:10 pm
Велосипед: Astro

Re: Про літні велосипедні поїздки тут (особливо якщо коротко

Повідомлення Sashavks » Пон червня 24, 2013 11:37 am

швальба ся пурвала? то маркетінг тот снейкскін\лайтскін? я думав ош то потужна гума. буду тепирька знати. (думаву ош кидь буду на тиску 2-2.2 ся возити не пурвеся)
я доречі в цьому місяці теж не катався :D і не буду навіть. ще 6 днів богаму.
п.с ушитким щастя-здоровля!
п.п.с шо повісте за апхіли літом важко педальовати?
Аватар користувача
Sashavks
постійний учасник
постійний учасник
 
Повідомлень: 174
З нами з: Сер вересня 05, 2012 3:03 pm
Звідки: Унгвар
Велосипед: Magellan "богаму"

Re: Про літні велосипедні поїздки тут (особливо якщо коротко

Повідомлення Master General » Пон червня 24, 2013 2:58 pm

Доречі зміїний укус оказався на чотири дірки, наложивим 2 латки. Теперь у мене запасна камера десь из 15-ма латками :D Провів інспекцію покришки, знутрі дирки не найшов, лиш порив знаружі один мі. Буду відіти дальше як ото буде, кіть шо приліплю туда поверх корда сітку комарячу. У мене гума має до друта ся стерти перш ніж умітовати. Обод тоже трохи погнувся , але одрихтувався клепачом в три удари на сторону. Швидкість в момент наїзду на камінь була десь 55 км/год. Я при цьому аж підлетів. (Общем на наші горби оби їхати і не дивитися треба підвіс). Якби був на підвісі 100% не пробив би колесо.

А нись пуйшовим провірити нашу зимушню трасу ож як там йдуть діла. Ліс на місті, дорожка наша прикатана, мусора дуже много, но й не дивно - рядом бидло жиє той мусорить. У лісі нормально навіть в обід апхілити - на даунхілі як кондиціонер укапчав і валиш собі. Сашку виздоровлюй і будеме дагде йти матрасити за город!
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Про літні велосипедні поїздки тут (особливо якщо коротко

Повідомлення Master General » Пон липня 01, 2013 2:13 pm

Вчора з'їздили на велосипедах на домик лісника-розвалини-полігон. я проколовся перед поворотом на невицьке, Міша проколов колесо десь в Оріховцях і здувся біля джерела в Оріховцях. Оба випадки зайняли десь по 20 хвилин часу.
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Про літні велосипедні поїздки тут (особливо якщо коротко

Повідомлення mikelos » Пон липня 01, 2013 2:42 pm

Добавлю :D Цв'ях заліз в те місце де вже була латка на камері :o Загалом класно катнули, заряд на цілий тиждень :sm1
mikelos
форумний авторитет
форумний авторитет
 
Повідомлень: 288
З нами з: Чет грудня 06, 2012 9:52 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: nukeproof mega am 2012

Re: Про літні велосипедні поїздки тут (особливо якщо коротко

Повідомлення Khan » П'ят липня 05, 2013 10:03 am

Дубриничи - Черноголова - Люта - Вышка - Кострино - Велыкий Березный -Дубриничи 75 км
Описание и трек здесь
http://ru.wikiloc.com/wikiloc/view.do?id=4786312
Аватар користувача
Khan
учасник
учасник
 
Повідомлень: 64
З нами з: Чет травня 09, 2013 9:03 am
Звідки: Ужгород, Ставне
Велосипед: GT

Re: Про літні велосипедні поїздки тут (особливо якщо коротко

Повідомлення Пацифист » Суб липня 06, 2013 5:47 am

Если коротко - с кем и когда можно покататься подальше от города?
Не откладывай на завтра то, что можно проехать сегодня.
Сколько маунтинбайкера на шоссер не сади, все равно в лес смотрит.

Зображення
Аватар користувача
Пацифист
форумний авторитет
форумний авторитет
 
Повідомлень: 306
З нами з: Суб липня 06, 2013 4:49 am
Велосипед: TREK Wahoo

Re: Про літні велосипедні поїздки тут (особливо якщо коротко

Повідомлення Master General » Суб липня 06, 2013 8:07 am

читай цю тему - тут викладають анонси поїздок люди. деколи за місяць до поїздки є анонс.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Про літні велосипедні поїздки тут (особливо якщо коротко

Повідомлення Sashavks » Суб липня 06, 2013 11:23 pm

Пацифист написав:Если коротко - с кем и когда можно покататься подальше от города?

вітаю на форумі. треба буде якось катнути. наприклад як сьогодні правда трек не записували. (хоча файні покатушки запамятовуются і без треку :sm8 ) на хатку лісника далі вниз потім камьяницьке лісництво і домука.
слідкуй на форумі або пиши пропонуй сам.також телефон (мені наприклад легше набрати номер чим побзерати форум)
п.с бачу в полку найнерів прибуло :good:
Аватар користувача
Sashavks
постійний учасник
постійний учасник
 
Повідомлень: 174
З нами з: Сер вересня 05, 2012 3:03 pm
Звідки: Унгвар
Велосипед: Magellan "богаму"

Далі

Повернутись до Покатушки, велотуризм, велогонки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

Усі права захищено. Ужгород 2010-2014. Master General.

cron