Реєструйся на Ужгородському велосипедному форумі та опиши свій велосипед, свої поїздки, подорожі та тренування. ---РЕЄСТРАЦІЯ---
Не можеш увійти? Проблеми з паролем чи іменем користувача? Напиши листа адміну і проблема буде вирішена!!! Інструкції тут.


Технічне обслуговування велосипеду

Тут описуємо обладнання наших велосипедів, рами, колеса та інше

Технічне обслуговування велосипеду

Повідомлення Khan » Пон червня 24, 2013 10:02 pm

В моем велосипеде Comanche Niagara FS (4 года, пробег 700-1000 км) появилось постукивание в педалях когда на ходу. Перевернул велик. Руками крутил, ушами слушал - вроде всё в порядке. Поехал - опять стук при каждом нажатии на каждую педаль. 25 лет не разбирал велосипеды, опыта и вело инструмента нет. Скорей всего разболталась каретка. Нужно просто подтянуть хитрым ключем. Но ключа нет.
Племянник (один из бройлеров БанзайРа) посоветовал не париться и обратиться в сервис. Я привез вел из Ставного в Ужгород и отдал в TATUBIKE.
В Татубайке меня убедили пройти полное ТО (техническое обслуживание) за 150 грн. Я согласился.
Внимание вопрос:
1. Кто сдает свои велосипеды на полное ТО в Велогранд, Кант, Татубйк или куда нибудь еще?
2. Как часто?
3. Сколько стоит?
Интересуюсь, потому что в семье еще 4 велосипеда.
Позже отпишусь о результате ТО.
Аватар користувача
Khan
учасник
учасник
 
Повідомлень: 64
З нами з: Чет травня 09, 2013 9:03 am
Звідки: Ужгород, Ставне
Велосипед: GT

Re: Технічне обслуговування велосипеду

Повідомлення Master General » Вів червня 25, 2013 2:37 pm

1. На повне ТО не здаю, більшість роблю сам. Спицювання коліс роблю у Феді у Велогранді бо на око не виходить, а стільки часу не маю. Федя робить якісно досить. Вилку на ТО здавав у КАНТ тому, що у них є всі витратні матеріали, самому це не дуже бо всі ці кільця, сальники, сральники дістати важко.
2. Колеса виходять з ладу в мене по 3-4 рази на сезон, вилку треба робити раз в 500-1000 км в залежності від умов експлуатації
3. Колеса виходить для мене дешевше здати механіку ніж тратити на це власний час. Вилку перебрати (ТО поточне) коштує біля 200 грн.


поки вилка була пружинна перебирав її сам бо там ломатися особо нічому, все просто зношується поступово і треба додавати масла по ходу діла.

Що таке "повне ТО" я не розумію. Що на веліку можна робити ТО? Відрегулювати передачі, гальма, змастити ланц і тросики?
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Технічне обслуговування велосипеду

Повідомлення Khan » Чет червня 27, 2013 4:22 pm

Забрал велосипед из TATU после ТО.
В каретке была вода, попадала через подседельную трубу.
Итак, ТО:
Спицы подтянули, масло в вилку залили, каретку разобрали и собрали. Поменяли задние тормозные колодки на V-брейках. Это то, что я увидел. На мой вопрос "Что еще делали с велосипедом?" получил многозначительный ответ: "Полное ТО!".
Результат: Вилка мягче (без рывков). Педали не стучат.
И самое главное!!! Когда ехал домой - велосипед спрыгнул с 20см бордюра абсолютно бесшумно, как нинзя. Раньше что-то гремело.
Цена 150 грн + 12 грн за задние колодки.
В общем, на полное ТО буду сдавать свои велосипеды только в случае каких-то проблем.
П.С.
Вода попадает в каретку через подседельную трубу это нормально? На ваших велосипедах тоже так?
Аватар користувача
Khan
учасник
учасник
 
Повідомлень: 64
З нами з: Чет травня 09, 2013 9:03 am
Звідки: Ужгород, Ставне
Велосипед: GT

Re: Технічне обслуговування велосипеду

Повідомлення Master General » Чет червня 27, 2013 7:32 pm

У кого каретка не картриджна а вісь і конуси і підшипники то попадає (рідко в якій рамі та дирка глуха. А якщо картриджна каретка то ніщо не попадатиме.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Технічне обслуговування велосипеду

Повідомлення Khan » Вів липня 02, 2013 11:30 pm

Сегодня сделал ТО "LIGHT" в Велогранде.
Собираемся с женой в поездку на пару дней.
Оставил Ференцу 2 годовалых велосипеда GT на пару часов. Велосипеды и так были в хорошем состоянии. Ференц всё проверил, порегулировал, смазал. Цена... Внимание! По 25 грн за велосипед!
Резюме: Если живете "на этаже" и не сильно разбираетесь в велосипедах, не развозите грязь на балконе. Для этого Есть веломастерские и отличные ребята.
Аватар користувача
Khan
учасник
учасник
 
Повідомлень: 64
З нами з: Чет травня 09, 2013 9:03 am
Звідки: Ужгород, Ставне
Велосипед: GT

Re: Технічне обслуговування велосипеду

Повідомлення Yaroslav » Вів липня 02, 2013 11:44 pm

Це він вам трохи там щось порегулювава і все, ось їхній прайс на ремонт так що не надійтесь що все там на шару
http://www.velogrand.com.ua/Price-velomasterskoj.html
Yaroslav
верховний шаман
верховний шаман
 
Повідомлень: 1255
З нами з: Вів червня 05, 2012 4:10 pm
Велосипед: Astro

Re: Технічне обслуговування велосипеду

Повідомлення Yaroslav » Чет листопада 27, 2014 8:34 am

Yaroslav
верховний шаман
верховний шаман
 
Повідомлень: 1255
З нами з: Вів червня 05, 2012 4:10 pm
Велосипед: Astro


Повернутись до Обладнання

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Усі права захищено. Ужгород 2010-2014. Master General.

cron