Реєструйся на Ужгородському велосипедному форумі та опиши свій велосипед, свої поїздки, подорожі та тренування. ---РЕЄСТРАЦІЯ---
Не можеш увійти? Проблеми з паролем чи іменем користувача? Напиши листа адміну і проблема буде вирішена!!! Інструкції тут.


Сміття усюди - будь свідомим - НЕ КИДАЙ!!!

Цей форум призначений для пулікації матеріалів по екології, охороні довкілля та іншим темам що роблять природу навколо нас чистіше і краще. Здебільшого те, що безпосередньо стосується Ужгорода та Закарпаття. Але і інше можна.

Сміття усюди - будь свідомим - НЕ КИДАЙ!!!

Повідомлення Master General » Вів квітня 02, 2013 9:40 pm



- На березі річки, в лісі, будь де припини викидати сміття - пляшки і все інше не важкі - забери їх з собою
- не купуй напої в пляшках - чай, компот, сок в паперових пачках - альтернатива
- не використовуй кульки - насправді сітка набагато практичніша ніж щоразу купувати кульок
- не викидай сміття в пакеті - відро вирішить проблему, а поход з відром від мусорки назад - корона з голови не впаде
- не будь байдужим - якщо в тебе руки не із дупи то прибери пляшки чи кульки - ти затратиш 5 хвилин, а територія буде чиста (чекати від влади міста щось - марна справа - комунальники чистять тільки біля лігва мера)
- не будь бидлом і чмом - продукуй менше сміття, ніколи не кидай сміття на вулиці, в підїзді, не виправдовуйся відсутністю смітників - сміття важить мізер і ти його можеш довезти і за 120 кілометрів і пронести в кишені через місто 10 разів не напружуючись.
- вимагай від влади роздільного збору сміття - окремі контейнери - "ПЛАСТИК", "СКЛО", "МЕТАЛ", "ХАРЧОВІ", "ПАПІР"
- не бухай - алкоголь робить із тебе бидло і тварину яка байдужа то того що навкого
- не пали - куріння підсвідомо готує тебе до викидання сміття будь-де як ти робиш з недопадками

Тенденція показує зниження рівня утилізації у зв'язку з повною байдужістю всього населення
Зображення

Смітник може бути і таким - вимагай від влади це, де ти можеш - в інтернеті, пиши листи, говори людям:
Зображення

І ще трошки на цю тему, не будь байдужим - прочитай і постарайся слідувати цьому, це не важко!
http://www.ukrpryroda.org/2012/07/50.html
Пам'ятай - твоє життя не скінчується сьогодні і завтра буде день і не прийде Янукович з Ледидою збирати пляшки по Ужгородському районі - адже навіть якщо влада організує прибирання - це тільки підштовхує НЕСВІДОМЕ било смітити. Для прикладу приведу кар'єр радванський - зараз там чисто - хтось прибрав пластикові пляшки (скоріш за все роми - кілограм пляшок - це вісімдесят копійок), але побачите до кінця літа там будуть гори сміття - кульки і пляшки - ось навіщо йти на річку і це кидати там де відпочиваєш? Звідки в цього народу така ДУРНА, ОГИДНА І ОБРИДНА звичка? Невже це так важко донести до смітника свої ж речі які ти вже в чомусь приніс сюди? Який приклад буде дітям коли дорослі це роблять? Хто виросте? БИДЛО! І ніколи туристи не їхатимуть в Закарпаття якщо тут буде стільки сміття - один раз побачив і все - більше людина сюди не приїде - в наших сусідів такого нема - це особливість України і особливо Закарпаття в цілому - в інших містах західної України де я побував такого страхітливого положення із сміттям я не помічав.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Сміття на березі річки - будь свідомим - НЕ КИДАЙ!!!

Повідомлення Yaroslav » Сер квітня 03, 2013 12:13 am

Тепер я поняв чого ти мені сьогодні говорив про того мужика з пляшками що йшов з ними в ліс
Yaroslav
верховний шаман
верховний шаман
 
Повідомлень: 1255
З нами з: Вів червня 05, 2012 4:10 pm
Велосипед: Astro

Re: Сміття на березі річки - будь свідомим - НЕ КИДАЙ!!!

Повідомлення Master General » Чет квітня 04, 2013 7:22 am

Мені й досі цікаво нафіга він з пляшками дерся вверх по бережку. Може всетаки він не смітити ліз, а там десь є джерело води?
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Сміття на березі річки - будь свідомим - НЕ КИДАЙ!!!

Повідомлення Master General » Чет квітня 11, 2013 8:57 am

Зображення
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Сміття на березі річки - будь свідомим - НЕ КИДАЙ!!!

Повідомлення mikelos » Чет квітня 11, 2013 10:12 am

Зображення
Зображення
Зображення
mikelos
форумний авторитет
форумний авторитет
 
Повідомлень: 288
З нами з: Чет грудня 06, 2012 9:52 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: nukeproof mega am 2012

Re: Сміття на березі річки - будь свідомим - НЕ КИДАЙ!!!

Повідомлення Master General » Чет квітня 11, 2013 9:07 pm

Нашому бидлу до сраки то все.... доречі такі сміттєзвалища чи рівномірне розподілення сміття вздовж доріг, рік є нормою для Ужгорода та навколишніх сіл. Про який туризм може йти мова? Про яку розвиток? Так і їздитимо по світам. І ні Янукович ні Азаров ні Погорєлов нам не поможуть, вони є відображенням населення і його культури, дій і байдужості до всього.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Сміття на березі річки - будь свідомим - НЕ КИДАЙ!!!

Повідомлення Master General » Суб квітня 13, 2013 9:38 pm

"Экспорт" сміття в Європу... Пляшки та інше сміття тече паводковими водами річки Уж. Сумна картина адже 15 років тому такого не було.... Стався перелом в культурі і вихованні людей. Цінності змінилися на укради, стань багатим, про довкілля і природу нікому думати. Всі зайняті....
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Сміття на березі річки - будь свідомим - НЕ КИДАЙ!!!

Повідомлення Master General » Сер квітня 24, 2013 8:52 am

Креативні люди поступають із сміттям так:
Зображення
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Сміття на березі річки - будь свідомим - НЕ КИДАЙ!!!

Повідомлення Master General » Чет квітня 25, 2013 11:03 am

Зображення
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Сміття на березі річки - будь свідомим - НЕ КИДАЙ!!!

Повідомлення drren » Нед квітня 28, 2013 11:23 pm

Добавлю трохи від себе. Як кажуть, нема слів :unknown:
https://plus.google.com/u/0/photos/1122 ... 8695163185
drren
 
Повідомлень: 3
З нами з: Сер березня 06, 2013 2:04 pm
Велосипед: Trek Marlin

Далі

Повернутись до Довкілля та екологія

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

Усі права захищено. Ужгород 2010-2014. Master General.

cron