Реєструйся на Ужгородському велосипедному форумі та опиши свій велосипед, свої поїздки, подорожі та тренування. ---РЕЄСТРАЦІЯ---
Не можеш увійти? Проблеми з паролем чи іменем користувача? Напиши листа адміну і проблема буде вирішена!!! Інструкції тут.


Загальноміський суботник-прибирання 20.04.2013

Цей форум призначений для пулікації матеріалів по екології, охороні довкілля та іншим темам що роблять природу навколо нас чистіше і краще. Здебільшого те, що безпосередньо стосується Ужгорода та Закарпаття. Але і інше можна.

Загальноміський суботник-прибирання 20.04.2013

Повідомлення Master General » Нед квітня 07, 2013 7:14 pm

Проводиться акція: http://vk.com/zuch_uzh з прибирання міста Ужгород, а саме силами добровольців очистимо Ужгород від непотребу. Зробимо, щоб було чистіше бо бидло засрало все навколо і немає вже сил дивитися на то все. Влада котра дере з нас податки, збори, штрафи нічого не робить. Гроші розкрадаються, майно деребаниться, земля деребаниться. Це Україна яку збудувала партія Регіонів усього за пару років. Адже всього кілька років назад Ужгород хоч і не був найчистішим містом України, та такого тотального засмічення не було. Основним напрямком роботи є місця тусування алко-бидла, наркоманів та інших особливо обдарованих мешканців. Звісно вони нагадять знову, в цьому сумніватися не доводиться. Справа у безкарності. Міліції, прокуратурі, владі всім начхати. А от якби міліція за викидання сміття куди попало штрафанула хочаб 1000 чоловік повірте смітили би набагато менше (треба лише бажання цим зайнятися, а не показово стерегти шаблю мадярських поетів). Правда спілкування з багатьма міліціонерами розчаровує, щодо їх свідомості взагалі. Та й кому там потрібна свідомість, там треба забезпечувати життя хабарницької вертикалі. Звісно повна відсутність урн не сприяє чистоті - привіт нашому меру Погорелову дибілу (це що треба бути генієм, щоб здогадатися, що в місті треба наставити урни для сміття???).
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Оскільки тим хто за це відповідає начхати

Повідомлення Master General » Вів квітня 16, 2013 9:03 am

Не знаю відки росте коріння цієї движухи, але міська влада вирішила оголосити суботник 20 квітня. Щож гарні рішення я з радістю приймаю, хоча глибоко опозиційно налаштований.
Зображення
Сподіваюся акція волонтерів щодо прибирання в Шахтинському лісі, Боздошському парку та ін. територіях буде підтримана широкими масами, особливо мешканцями даної території (хоча загальновідомо, що ті хто смітить на суботники не ходить). Особисто я буду там і сподіваюся, що хочаб дехто з наших форумщиків також приєднається до суботньої акції 20.04.2012.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Загальноміський суботник-прибирання 20.04.2013

Повідомлення Master General » П'ят квітня 19, 2013 9:46 am

Початок акції - 10 годин ранку.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Загальноміський суботник-прибирання 20.04.2013

Повідомлення Master General » Вів квітня 23, 2013 7:29 am

Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Загальноміський суботник-прибирання 20.04.2013

Повідомлення Yaroslav » Вів квітня 23, 2013 10:15 am

Як викидають сміття у Німеччині http://www.gorod.cn.ua/news_33858.html
Yaroslav
верховний шаман
верховний шаман
 
Повідомлень: 1255
З нами з: Вів червня 05, 2012 4:10 pm
Велосипед: Astro


Повернутись до Довкілля та екологія

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

Усі права захищено. Ужгород 2010-2014. Master General.

cron