Реєструйся на Ужгородському велосипедному форумі та опиши свій велосипед, свої поїздки, подорожі та тренування. ---РЕЄСТРАЦІЯ---
Не можеш увійти? Проблеми з паролем чи іменем користувача? Напиши листа адміну і проблема буде вирішена!!! Інструкції тут.


Велосипед Trek 2013 3500 Disc

Опиши свій велосипед. Кожному велосипеду нова тема. Пиши як ти його модернізуєш, лагодиш чи просто катаєш. Твій бортжурнал.

Велосипед Trek 2013 3500 Disc

Повідомлення Iron_Mouse » Нед квітня 28, 2013 7:16 pm

Вирішила змінити старий ашан-велік на шось краще. Вибір впав на Trek 2013 3500. Спочатку думала брати модель з v-брейками, бо впринципі з моїм стилем катання мені і їх було би достатньо,і воно дешевше виходить, але прийшовши в магазин - передумала :roll:
Ззовні виглядає досить симпатично, покраска рами цікава за рахунок суміщення глянцевих і матових елементів. Гріпси дуже приємні на дотик, добре фіксують долоню і впринципі не натирають якщо кататися не довго.
По відчуттям їзди - порівняно із ашаном - цей велічок суперлегкий, просто маневрувати, можна встановити сидіння на потрібну висоту і після зупинки, спершися на кінчики пальців, не перевернутися на асфальт :D Але рама здається жорсткуватою, за рахунок відстуності заднього амортизатора, треба просто трохи часу, щоб звикнути. Також посадка є трохи вищою, за рахунок того, що рама коротка, але для прогулянок містом це скоріше плюс. Передачі перемикаються плавно, гальма - заднє здалося трохи мякшим і торомзить плавніше за переднє.
Попереду тест на підйомі і катання на довші дистанції

Зображення
Аватар користувача
Iron_Mouse
учасник
учасник
 
Повідомлень: 99
З нами з: Нед березня 17, 2013 11:27 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Trek 2013 3500 Disc

Re: Велосипед Trek 2013 3500 Disc

Повідомлення Sashavks » Нед квітня 28, 2013 7:46 pm

вітаю з (бренд) байком! вдалих покатушок :sm8 покраска +1 (сам якось придивлявся саме до 3500 за рахунок фарб дуже подобается) а на рахунок підвіса тут ти виграеш -вагу зайві 2-3 кг як мінімум а на дуже важких ділянках можна і стоячки проїхати (веселіше) одне що викликало негатив це задній переглюк (турней походу) в мене було таке щастя працює норм але відносится до категорії ультрабюджет чи то зовсім ашан-стайл но то вже вина маркетолохів вони придумали концепцію цін та модельний ряд :(

де катаеш? рекомендую випробувати тобі велічка на лісі (шахта) або трохи далі на дачних масивах (::)
Аватар користувача
Sashavks
постійний учасник
постійний учасник
 
Повідомлень: 174
З нами з: Сер вересня 05, 2012 3:03 pm
Звідки: Унгвар
Велосипед: Magellan "богаму"

Re: Велосипед Trek 2013 3500 Disc

Повідомлення Sashavks » Нед квітня 28, 2013 7:49 pm

п\с одне питання ростовка рами і твій зріст?чи комфортно їхати? (шукаю рамцю для маленького зросту бажано би вумен геометрії та бачу що і звичайна мабудь підійде)
Аватар користувача
Sashavks
постійний учасник
постійний учасник
 
Повідомлень: 174
З нами з: Сер вересня 05, 2012 3:03 pm
Звідки: Унгвар
Велосипед: Magellan "богаму"

Re: Велосипед Trek 2013 3500 Disc

Повідомлення Iron_Mouse » Нед квітня 28, 2013 8:07 pm

При зрості 167 см взяла раму 16", міряла також 18-ку - але була зависока. Жіночий варіант при аналогічних характеристиках коштує дорожче, але я небачу сенсу переплачувати, бо ця рама теж зручна.
Аватар користувача
Iron_Mouse
учасник
учасник
 
Повідомлень: 99
З нами з: Нед березня 17, 2013 11:27 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Trek 2013 3500 Disc

Re: Велосипед Trek 2013 3500 Disc

Повідомлення Master General » Нед квітня 28, 2013 8:49 pm

Вітаю з покупкою, бажаю гарно проводити час катаючись на велосипеді! А на рахунок переклюка я б не переживав. Різницю turney-altus-acera відчути особливо не вдасться.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Велосипед Trek 2013 3500 Disc

Повідомлення Yaroslav » Нед квітня 28, 2013 9:19 pm

Вітаю з покупкою
Yaroslav
верховний шаман
верховний шаман
 
Повідомлень: 1255
З нами з: Вів червня 05, 2012 4:10 pm
Велосипед: Astro

Re: Велосипед Trek 2013 3500 Disc

Повідомлення Sashavks » Пон квітня 29, 2013 4:44 pm

Master General написав:Вітаю з покупкою, бажаю гарно проводити час катаючись на велосипеді! А на рахунок переклюка я б не переживав. Різницю turney-altus-acera відчути особливо не вдасться.

не подумай ош я ся сомніваву у твоїх знаннях авадь іше дашто... айбо якраз дуже відчувается... по першой турней лем 6-7 ск. по другой кидь ся захоче апгрейдити авадь міняти касету то треба класти такой самой авадь міняти цілком переклюк\монетку\касету. і самой головной асера альтус і навіть алівійо працювут файно і пуд 9ск нові моделі (правда вага і пружини не такі класні як на топах). от же я думаву коллего ож дуже видко різницю миж турнейом ай альтус\ацера\аливійо.
(п.с) а гріпси як тобі? дивитвся на треки в магазині помацав гріпси прикольно... ніби резина з тряпкою такі досить приємні :beer:
Аватар користувача
Sashavks
постійний учасник
постійний учасник
 
Повідомлень: 174
З нами з: Сер вересня 05, 2012 3:03 pm
Звідки: Унгвар
Велосипед: Magellan "богаму"

Re: Велосипед Trek 2013 3500 Disc

Повідомлення Iron_Mouse » Пон квітня 29, 2013 6:10 pm

Sashavks написав: (п.с) а гріпси як тобі? дивитвся на треки в магазині помацав гріпси прикольно... ніби резина з тряпкою такі досить приємні :beer:

Гріпси - суперські, такі мягенькі, десь годину катала без рукавичок і не натерли, що дуже дивно, бо шкіра на долонях досить тонка (я офісна криса, крумплі не коплю і тяжко не роблю :D )
Вобщем, якщо твоя подруга хоче потестувати цей велічок - то без проблем, дам покататися, най попробує :)
Аватар користувача
Iron_Mouse
учасник
учасник
 
Повідомлень: 99
З нами з: Нед березня 17, 2013 11:27 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Trek 2013 3500 Disc

Re: Велосипед Trek 2013 3500 Disc

Повідомлення Sashavks » Пон квітня 29, 2013 6:45 pm

Iron_Mouse написав:Гріпси - суперські, такі мягенькі, десь годину катала без рукавичок і не натерли, що дуже дивно, бо шкіра на долонях досить тонка (я офісна криса, крумплі не коплю і тяжко не роблю :D )
Вобщем, якщо твоя подруга хоче потестувати цей велічок - то без проблем, дам покататися, най попробує :)


:beer: но пак ай сесе ім ся хотів завідати. :) треба буде попзератися ож чи пудойте їй по "стендоверови" ... раз дякуву.
:) гріпси не тільки не натирають а ще дуже классно "тримають". я катаю на "поролонках" теж прикольно але ті бонтрейджер дуже класно зробив.

крумплі не коплеш? а голубці ай борщ знаеш ладити? :D
Аватар користувача
Sashavks
постійний учасник
постійний учасник
 
Повідомлень: 174
З нами з: Сер вересня 05, 2012 3:03 pm
Звідки: Унгвар
Велосипед: Magellan "богаму"

Re: Велосипед Trek 2013 3500 Disc

Повідомлення Iron_Mouse » Пон квітня 29, 2013 9:58 pm

Sashavks написав: крумплі не коплеш? а голубці ай борщ знаеш ладити? :D

Йой, чоловіче, пак се форум біціглістів, а не общество "файна газдинька" я небуду відповідати, щоб не заганьбитися на вшидкий варош :D
Як захочете пробувати велік - пишіть або звоніть 066-83-83-779, найдемеся
Аватар користувача
Iron_Mouse
учасник
учасник
 
Повідомлень: 99
З нами з: Нед березня 17, 2013 11:27 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Trek 2013 3500 Disc

Далі

Повернутись до Гараж, ремонт, модернізація

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

Усі права захищено. Ужгород 2010-2014. Master General.

cron