Реєструйся на Ужгородському велосипедному форумі та опиши свій велосипед, свої поїздки, подорожі та тренування. ---РЕЄСТРАЦІЯ---
Не можеш увійти? Проблеми з паролем чи іменем користувача? Напиши листа адміну і проблема буде вирішена!!! Інструкції тут.


Забруднення всього світу ....

Цей форум призначений для пулікації матеріалів по екології, охороні довкілля та іншим темам що роблять природу навколо нас чистіше і краще. Здебільшого те, що безпосередньо стосується Ужгорода та Закарпаття. Але і інше можна.

Забруднення всього світу ....

Повідомлення Master General » Вів серпня 14, 2012 8:57 pm

Нафтові компанії, лісозаготівельники, промисловість, автомобільний транспорт і тисячі інших джерел забруднення та знищення довкілля. Зміни клімату вже відбуваються, які катаклізми нас чекають в майбутньому невідомо. Вітри перетворяться в урагани, дощі в зливи з грозами, парниковий ефект може відчути кожен коли в сонячні при відсутності сильних вітрів буквально за годину приземний шар нагрівається до критичних температур. Чим далі менші дощі спричиняють паводки. Пройшло вже десять з гаком років після катастрофічних паводків 1998-2001 років і наша Закарпатська влада вважає, що мало вирубується лісів:
http://tsn.ua/ukrayina/vlada-virishila- ... patti.html
Чиновники і підприємці разом з алкашами-лісорубами бо інакше назвати те бидло у лісі котре я бачу щоразу коли катаюся велосипедом я не можу. І як видно жодної користі для населення - алкаші зарплату проп'ють і так і так, а гроші осядуть у кишенях нечистивих чиновників, інспекторів та ділків.


Також отримав листа від одного з членів органцізації грінпіс - він порекмендував мені принаймні знімати на камеру мобільного телефона підозрілі лісозаготівельні машини. Принаймні розголос проблеми може дати хоч якісь мінімальні зрушення, тож звертаюся до всіх також спробуйте зняти коли бачите в лісах як рубають ліс. Звісно самотужки проти бригади напівп'яних лісорубів не попреш...


Докі це буде відбуватися? Не скажу що все життя я був свідомий у цих проблемах. Але я намагаюся не їздити на автомобілі коли це не потрібно (машину беру раз в тиждень а то і раз у два). Намагаюся здавати макулатуру і металобрухт, оскільки викидати ці речі на звалища нелогічно (інше в нас в Україні слабо утилізують). Я наприклад не викидаю старі батарейки і намагаюся не купувати нові бо все надіюся, що колись таки відкриють пункт прийому.

Хотілося би дізнатися як інші відносяться до забруднення і що роблять для збереження довкілля. Поділитися досвідом. Може хтось має якісь думки особливі з цього приводу.

Звісно все це лишні рухи може подумати хтось - життя одне і нема часу займатися довкіллям та іншим. Я сам інколи бачу в нашій державі як все це безглуздо і всі мої потуги ніщо. Проте я намагаюся донести до усіх проблеми довкілля через засоби електронної інформації - форум, соціальні мережі. Для того, щоб змінити сприйняття людьми цього життя. Був би дуже вдячний якби ви розглянули можливість зробити принаймні елементарні корективи свого життя для збереження довкілля.

Сподіваюсь Вам не байдуже. Чекаю відгуків...
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Забруднення всього світу ....

Повідомлення Master General » Нед березня 24, 2013 9:33 am


Що можеш зробити ти? Не сміти, мені дико бачити як в тому числі мої друзі розкидають коло себе сміття. Принаймні не купувати товари у pet пляшках, не брати в супермаркеті щоразу новий пакет, купувати продукцію без десяти упаковок, сортувати сміття вдома. Пластикові пляшки в Ужгороді вже приймають. Заробити на цьому не вийде, але принаймні твоя пляшка не забруднить середовище. Сміття можна винести і у відрі як це робили у 80-х. Якщо кожного разу з лісу винести хочаб одну пляшку її там не буде і ліс стане чистішим на одну пляшку.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Забруднення всього світу ....

Повідомлення Master General » Нед березня 24, 2013 9:55 am

Зображення
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Забруднення всього світу ....

Повідомлення Master General » Нед березня 24, 2013 10:03 am

Зображення
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Забруднення всього світу ....

Повідомлення Master General » Вів березня 26, 2013 8:39 am

Про те як викидають сміття в Німеччнині.
http://www.gorod.cn.ua/news_33858.html
В нас же норма срати прямо під ноги. Доречі штраф за бичок кинутий на вулиці в Німеччині 40 Євро, тож там вигідніше зїсти свій недопалок ніж кидати його на землю.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Забруднення всього світу ....

Повідомлення Master General » Нед січня 05, 2014 11:21 am

Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Забруднення всього світу ....

Повідомлення Алексей » Нед січня 05, 2014 10:59 pm

Очень тревожит меня, то что люди проживая в таком краю ведут себя как последние уроды, гадя себе под нос, засоряя окружающую природу. Будь то так сложно убрать за собой. Уверен, возможно и нужно быть не безразличными, вдалбливать культуру людям.
Что до деревьев, так их пилили и пилить будут, разница в том что добросовестные лесозаготовщики засаживают вырубленные участки, а те что нет - таким себя не морочат, тем самым нанося реальный ущерб. А что до изменений климата, это тема для спекуляции, глобальные перемены климата были задолго до нас, будут и после.
Алексей
постійний учасник
постійний учасник
 
Повідомлень: 102
З нами з: Пон серпня 26, 2013 9:03 pm
Велосипед: GT avalanche 1.0

Re: Забруднення всього світу ....

Повідомлення Master General » Пон січня 06, 2014 12:13 pm

Щодо лісозаготівлі в Закарпатті. Якщо хтось покаже мені на території Ужгородського району хочаб одне дерево висаджене людиною на місці вирубки я знімаю шапку. Та боюсь у нас весь ліс відновлюється дикарем, а перед цим знищуються грунти і екосистема лісу.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Забруднення всього світу ....

Повідомлення mikelos » Чет червня 05, 2014 10:29 am

mikelos
форумний авторитет
форумний авторитет
 
Повідомлень: 288
З нами з: Чет грудня 06, 2012 9:52 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: nukeproof mega am 2012


Повернутись до Довкілля та екологія

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

Усі права захищено. Ужгород 2010-2014. Master General.

cron