Реєструйся на Ужгородському велосипедному форумі та опиши свій велосипед, свої поїздки, подорожі та тренування. ---РЕЄСТРАЦІЯ---
Не можеш увійти? Проблеми з паролем чи іменем користувача? Напиши листа адміну і проблема буде вирішена!!! Інструкції тут.


В Ужгороді почалися масові крадіжки велосипедів

Усі новини, що стосуються велосипеда та велосипедистів у тому чи іншому аспекті

В Ужгороді почалися масові крадіжки велосипедів

Повідомлення Yaroslav » Сер грудня 25, 2013 11:50 am

Yaroslav
верховний шаман
верховний шаман
 
Повідомлень: 1255
З нами з: Вів червня 05, 2012 4:10 pm
Велосипед: Astro

Re: В Ужгороді почалися масові крадіжки велосипедів

Повідомлення Master General » Сер грудня 25, 2013 12:18 pm

Справді, хтось розумний просто відібрав велосипеди в нерозумних які вірять в те, що залишивши його на парковці біля торгового центру/рестороану/магазину велосипед не поцуплять. Забули в якій країні живете? Ба навіть в Європі постійно тирять веліки. Бо є прошарок безпринципних людей які з радістю скористаються необережністю та безпечністю інших.
Більше того майже усі без винятку велозамки, що продаються в ужгородських магазинах є повним гівном яке можна перекусити звичайними кусачками. А з появою акумуляторних флексів більшість замків які є в продажі автоматично стають нічим. Флекс перерізає 1 см металевий калений прут колодки за 1-2 секунди.

http://www.google.com.ua/webhp?tab=ww&ei=FaO6Uo3YKfKCyQPg6YDIBg&ved=0CBIQ1S4#q=%D0%B0%D0%BA%D1%83%D0%BC%D1%83%D0%BB%D1%8F%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%BD%D0%B0%20%D1%88%D0%BB%D1%96%D1%84%D0%BC%D0%B0%D1%88%D0%B8%D0%BD%D0%BA%D0%B0

наше щастя, що вони покищо дорого коштують і тому використовують частіше всього це:
https://www.google.com.ua/webhp?tab=ww&ei=FaO6Uo3YKfKCyQPg6YDIBg&ved=0CBIQ1S4#q=%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%96%D0%B7
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: В Ужгороді почалися масові крадіжки велосипедів

Повідомлення Yaroslav » Сер грудня 25, 2013 1:16 pm

Так, самий дешевий акумуляторний флекс коштує 1800 грн. http://www.klondayk.com.ua/ru/products/details/akkumuljatornaja-uglovaja-shlifmashina-Metabo-W-18-LTX-125-karkas/index.html
Справа не в замках і флексах, а в тому що 2 з 3-х велосипедів, я точно знаю, стояли кожний робочий день з ранку до вечора на одному і тому ж самому місці і того їх і вкрали (їхні власники їздили на них на роботу), воно ж сильно деяким людям мозолить очі і в них мозок закипає от і вкрали. Якщо залишати велосипед не більше ніж на 15 хвилин, то ймовірність, що його вкрадуть дуже мала, а в цьому випадку дуже велика.
З цієї ситуації є 2 виходи-
1. Купляти дорогий замок http://www.bike-components.de/products/info/p16061_Buegelschloss-Granit-X-Plus-54---Auslaufmodell.html який не перекусиш болторізом і не перепилиш ножовкою, лише флексом.



2. Купляти дешевий велосипед, типу Україна, і дешевий замок і їздити на ньому на роботу. А на дорогому їздити туди де час без догляду не перевищує 15 хвилин.

P.S. Якщо я їду туди де час без догляду перевищує 15 хвилин, то я туди їду на авто або на маршрутці.
Yaroslav
верховний шаман
верховний шаман
 
Повідомлень: 1255
З нами з: Вів червня 05, 2012 4:10 pm
Велосипед: Astro

Re: В Ужгороді почалися масові крадіжки велосипедів

Повідомлення Алексей » П'ят грудня 27, 2013 1:09 pm

Неотделимое следствие увеличения вело любителей. И никто бороться с этим не будет, так как выгодно в первую очередь магазинам. Не потому ли нет замков нормальных? У меня когда-то вообще со двора поперли. Вот то обида была.
Алексей
постійний учасник
постійний учасник
 
Повідомлень: 102
З нами з: Пон серпня 26, 2013 9:03 pm
Велосипед: GT avalanche 1.0

Re: В Ужгороді почалися масові крадіжки велосипедів

Повідомлення Master General » П'ят грудня 27, 2013 5:26 pm

Та замки би були нормальні, тільки німецькі і інші "європейці" коштують негуманно дорого і мало хто з велоспільноти дозволить собі замок за 80-100 долларів і більше. В Україні могли б налагодити виробництво та схоже це нікого не цікавить, як і те, що ми носимо закордонний одяг, їздимо на закордонних машинах, велосипедах і т.д. А магазини возять те, що беруть як не дивно. Хоча смішно бачити як недолугі тросіки 3-4мм коштують пів сотні. А от я маю замок середнього класу - тросик товще ніж більшість тих, що продаються у фірмових магазинах. Купив я його а "неадвокатного" продавця на Капушанській (напроти кладовища трохи в сторону нового району). Трос набагато товще і ... та я не користуюся ним майже бо боюся втратити кровно зароблені - в магазини, бари з велосипедом намагаюся не ходити взагалі.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: В Ужгороді почалися масові крадіжки велосипедів

Повідомлення Алексей » П'ят грудня 27, 2013 10:40 pm

Все рерно. Замок позволит тебе сходить в abc, но надеяться на него на вело стоянках это наивность. Кстати, видел тесты чувака, который нашел цепь которую болторезом вскрыть не получалось.
Алексей
постійний учасник
постійний учасник
 
Повідомлень: 102
З нами з: Пон серпня 26, 2013 9:03 pm
Велосипед: GT avalanche 1.0

Re: В Ужгороді почалися масові крадіжки велосипедів

Повідомлення Yaroslav » Суб грудня 28, 2013 12:03 am

Цікаво, що за ланцюг, тому що такого я ще не бачив, може в них болторіз поганий ?

Ти мав на увазі цей ланцюг ? http://www.bike-components.de/products/info/p21499_Kettenschloss-Granit-CityChain-X-Plus-1060.html
Якщо він, то він получається ще дорожче ніж http://www.bike-components.de/products/info/p16061_Buegelschloss-Granit-X-Plus-54---Auslaufmodell.html
А рівень захисту однаковий 15 з 15-ти.
Technische Daten:Sicherheitsstufe: 15 (von 15), Maximum Level
Він в відеотесті перший і його перекусили, замок за 100 євро.
Yaroslav
верховний шаман
верховний шаман
 
Повідомлень: 1255
З нами з: Вів червня 05, 2012 4:10 pm
Велосипед: Astro

Re: В Ужгороді почалися масові крадіжки велосипедів

Повідомлення SashaVel » Суб грудня 28, 2013 7:43 pm

Позвольте вставить свои пять копеек. На самом деле проблема о двух концах. С одной стороны беспечные владельцы велов, с другой государство воспитавшее ворюг и иногда даже потакающее им. В Финляндии, например до недавних пор даже домА не закрывали ( пока не открыли границы гражданам известного соседнего государства). Просто покоробила фраза ..." велозамки, що продаються в ужгородських магазинах є повним гівном яке можна перекусити звичайними кусачками...." Замок существует только чтобы сходу не оседлали вашего коня и не угнали в неизвестном направлении. Какой бы он не был, он не спасет если вел оставить надолго без присмотра.
Аватар користувача
SashaVel
учасник
учасник
 
Повідомлень: 91
З нами з: П'ят серпня 16, 2013 8:51 pm
Велосипед: Specialized XC Comp

Re: В Ужгороді почалися масові крадіжки велосипедів

Повідомлення Master General » Суб грудня 28, 2013 9:29 pm

Дядя Саша а у вас у магазині є хіба замки з товстими тросами? Я скільки ходив там сугубо були з тонкими тросами які взагалі сміх а не захист - сугубо щоб голими руками не уперли, хто не вірить можемо протестувати ваш замок моїми 15 гривньовими кусачками, я вже не кажу про більші. Давайте бізнес бізнесом, а факти фактами. Народ у нас не готовий купувати дорогі замки за 1000 гривень тому і у магазинах в асортименті тросики дешеві (це як риторика чому немає 20 тисячних двохпідвісів). З іншого боку злодії оснащені так, що ні один замок не витримає якщо хтось на нього поклав око. А ще відносно надійні замки важать по півтора-два кілограми..
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: В Ужгороді почалися масові крадіжки велосипедів

Повідомлення SashaVel » Суб грудня 28, 2013 9:48 pm

Паша, неуважно прочитав мій пост. Ще раз, проблема не в товщині троса замка. 8)
Аватар користувача
SashaVel
учасник
учасник
 
Повідомлень: 91
З нами з: П'ят серпня 16, 2013 8:51 pm
Велосипед: Specialized XC Comp

Далі

Повернутись до Новини велосвіту

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

Усі права захищено. Ужгород 2010-2014. Master General.

cron