Реєструйся на Ужгородському велосипедному форумі та опиши свій велосипед, свої поїздки, подорожі та тренування. ---РЕЄСТРАЦІЯ---
Не можеш увійти? Проблеми з паролем чи іменем користувача? Напиши листа адміну і проблема буде вирішена!!! Інструкції тут.


Модельний ряд компанії Electra USA

Комфорт, сіті, міський, дорожний, круізер та інші стилі/велосипеди для комфортного переміщення.

Модельний ряд компанії Electra USA

Повідомлення Master General » П'ят вересня 14, 2012 4:39 pm

Маю натхнення написати трошечки про модельний ряд цієї компанії оскільки мене вразила достатня якість, хороший дизайн цих велосипедів. Мені до душі їхній дух.
Та ще й на одному з них мені пощастило прокатнутися ну зовсім таки при досить таємничих обставинах)))
Насамперед модельний ряд починається з велосипедів Townie
Це невеликі компактні, зручні міські велосипеди у великій кількості варіантів виконання (чоловічі, жіночі, колеса 24,26,28 дюймів купа кольорів, планетарні та звичайні трансмісії):
Зображення
Зображення
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Модельний ряд компанії Electra USA

Повідомлення Master General » П'ят вересня 14, 2012 4:40 pm

Наступний велоспед у модельному ряді компанії це надзвичайний Electra Cruiser та його підвиди. Вирізняються дещо американізованим мотоциклетним дизайном. На вибір є варіанти одношвидкісні, з 3=х швидкісними планетарками та 7 зіркові звичайні трасміссії. Гальма або ножні, або v-brake, або їх поєднання. Шини широкі 26x2.125 з неагресивним протектором різних кольорів і з полосами. Широка гамма аксесуарів.
Зображення
Зображення
Зображення

Періс Хілтон їздить на Електрі. Це круто, йо. (::) (::) (::)

Зображення
і ще якийсь актор Seth Rogan
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Модельний ряд компанії Electra USA

Повідомлення Master General » Пон вересня 17, 2012 3:31 pm

Прототипом наступної моделі в ряду компанії Елктра став європейський типаж класичних велосипедів такі як вони були ще на початку минулого століття. Це Electra Amsterdam. Комфортний і накатистий європейський "лайнер". Випускається у різноманітних версіях, система передач планетарна, колеса 28 дюймів, рама сталь або алюміній, деякі версії гарно обладнані додатковими "прибамбасами" - світлом, багажником і т.д.
Зображення
Зображення
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Модельний ряд компанії Electra USA

Повідомлення Master General » Вів вересня 18, 2012 1:07 pm

Класика... дорого, стильно, блискуче, вичурно, якісно, високотехнологічно... Все це відноситься до найдорожчої моделі в ряду компанії. Це Ticino. Без сумніву він створений для справжніх джентельменів та леді. Його стиль та виконання бездоганні та класичні.

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Модельний ряд компанії Electra USA

Повідомлення Iskander » Суб лютого 09, 2013 10:12 am

Я можу помилятись, але здається на "Тауні" влітку на роботу їздить одна моя колега :) Елегантний ровер :)
Iskander
новачок
новачок
 
Повідомлень: 29
З нами з: Пон січня 28, 2013 1:22 pm
Велосипед: GF Wahoo 2012


Повернутись до Міський, дорожний, гібридний, електричний

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Усі права захищено. Ужгород 2010-2014. Master General.

cron