Реєструйся на Ужгородському велосипедному форумі та опиши свій велосипед, свої поїздки, подорожі та тренування. ---РЕЄСТРАЦІЯ---
Не можеш увійти? Проблеми з паролем чи іменем користувача? Напиши листа адміну і проблема буде вирішена!!! Інструкції тут.


TREK Wahoo (2013)

Опиши свій велосипед. Кожному велосипеду нова тема. Пиши як ти його модернізуєш, лагодиш чи просто катаєш. Твій бортжурнал.

Re: TREK Wahoo (2013)

Повідомлення Пацифист » Сер січня 29, 2014 10:39 am

у меня еще ни одна спица, и обод не лопались! зато 8-ки и яйца уже замучили, и нипиля на спицах поскручивал! вес мой колеблется в пределах 65-70 кг. думаю, что все таки - это зависит от ободов и размера колес!
Не откладывай на завтра то, что можно проехать сегодня.
Сколько маунтинбайкера на шоссер не сади, все равно в лес смотрит.

Зображення
Аватар користувача
Пацифист
форумний авторитет
форумний авторитет
 
Повідомлень: 306
З нами з: Суб липня 06, 2013 4:49 am
Велосипед: TREK Wahoo

Re: TREK Wahoo (2013)

Повідомлення Алексей » Сер січня 29, 2014 11:04 am

Пацифист написав:у меня еще ни одна спица, и обод не лопались! зато 8-ки и яйца уже замучили, и нипиля на спицах поскручивал! вес мой колеблется в пределах 65-70 кг. думаю, что все таки - это зависит от ободов и размера колес!

Я думаю стоит увеличть общее натяжение спиц. Чем натяжение больше тем меньше вероятность появления 8ки, но больше вероятность лопнутой спицы и наоборот.
Алексей
постійний учасник
постійний учасник
 
Повідомлень: 102
З нами з: Пон серпня 26, 2013 9:03 pm
Велосипед: GT avalanche 1.0

Re: TREK Wahoo (2013)

Повідомлення Yaroslav » Сер січня 29, 2014 12:50 pm

Можливо ти дуже критично ставишся до вісімок - міряєш їх кожен день лінійкою ? Я їх взагалі не дивлюся. Дивлюся тільки тоді якщо заїду у дуже велику яму обо бардюр, а таке буває дуже рідко. Я дивлюсь на око і нічого не міряю. Якщо на око нічого не видно то може бути мала вісімка яку можна помітити тільки вимірювальними приладами - лінійка і т. д. Таку малу вісімку я взагалі не міряю і не рівняю, рівняю тільки тоді коли видно на око - це вже значить, що є серйозна вісімка.
Yaroslav
верховний шаман
верховний шаман
 
Повідомлень: 1255
З нами з: Вів червня 05, 2012 4:10 pm
Велосипед: Astro

Re: TREK Wahoo (2013)

Повідомлення Пацифист » Сер січня 29, 2014 4:44 pm

Алексей написав:Я думаю стоит увеличть общее натяжение спиц. Чем натяжение больше тем меньше вероятность появления 8ки, но больше вероятность лопнутой спицы и наоборот.

натягивал спицы так, что "шею" нипелям поскручивал!
Yaroslav написав:Можливо ти дуже критично ставишся до вісімок - міряєш їх кожен день лінійкою ?...

возможно, но линейкой не мерял! смотрю на глаз по резине (кажутся большими), и пальцем по ободу (примерно по несколько мм)!
Востаннє редагувалось Пацифист в Сер січня 29, 2014 4:47 pm, всього редагувалось 1 раз.
Не откладывай на завтра то, что можно проехать сегодня.
Сколько маунтинбайкера на шоссер не сади, все равно в лес смотрит.

Зображення
Аватар користувача
Пацифист
форумний авторитет
форумний авторитет
 
Повідомлень: 306
З нами з: Суб липня 06, 2013 4:49 am
Велосипед: TREK Wahoo

Re: TREK Wahoo (2013)

Повідомлення ST(:P@ » Сер січня 29, 2014 4:47 pm

Master General написав:а скільки ти важиш? Бо це дуже азлежить від цього

менше 82 кг не важив ніколи 8)
ST(:P@
постійний учасник
постійний учасник
 
Повідомлень: 127
З нами з: Пон січня 27, 2014 10:05 pm
Велосипед: двухколісний

Re: TREK Wahoo (2013)

Повідомлення ST(:P@ » Сер січня 29, 2014 4:50 pm

Yaroslav написав:справа не в ободах, а в спицях, у мене за 7 років на двопідвісі лопнуло тільки 2 спиці і 1 обод (лопнув а спиці поставив на новий обод старі, спиці сильніші ніж обод, у мого знайомого такі ж спиці і він любив їх сильно перетягувати і в нього лопали обода, а спиці не лопали), бо спиці в мене швейцарські dt swiss,
так що треба тобі такі ставити і горя не будеш знати, але на жаль їх в Ужгороді не продають, тільки в Україні по інтернету

Комплект спиць получається на 1 колесо 180 грн. а обід 227 грн.
http://bikeshop.com.ua/product_info.php?products_id=15774

Ярік, ключева фраза НА ДВОПІДВІСІ :D
у автора - на скільки бачу - хардтейл :D . ти чудово знаеш різницю в навантаженнях :D
обод важливий не менше спиць. толку з класних спиць на пластиліновому стоковому ободі.
в мене знайомий задолбався рівняти стокові трековскі колеса Бонтрейнджер поки не купив собі нормальні обода.
ST(:P@
постійний учасник
постійний учасник
 
Повідомлень: 127
З нами з: Пон січня 27, 2014 10:05 pm
Велосипед: двухколісний

Re: TREK Wahoo (2013)

Повідомлення ST(:P@ » Сер січня 29, 2014 4:52 pm

Пацифист написав:
Алексей написав:Я думаю стоит увеличть общее натяжение спиц. Чем натяжение больше тем меньше вероятность появления 8ки, но больше
возможно, но линейкой не мерял! смотрю на глаз по резине (кажутся большими), и пальцем по ободу (примерно по несколько мм)!

смотри по ободу! резина часто бывает немного кривой и потому возникает обманная кривизна обода 8)
ST(:P@
постійний учасник
постійний учасник
 
Повідомлень: 127
З нами з: Пон січня 27, 2014 10:05 pm
Велосипед: двухколісний

Re: TREK Wahoo (2013)

Повідомлення Master General » Сер січня 29, 2014 4:57 pm

Да обода точно Bontrager-550 не дуже, і Bontrager At-650 теж. А от Bontrager AT-850-ті мої 95 кг тримали. Правда я не дропаю. Якби я дропнув то там би весь велік склався.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: TREK Wahoo (2013)

Повідомлення Пацифист » Сер січня 29, 2014 4:59 pm

ST(:P@ написав:... у автора - на скільки бачу - хардтейл :D...

да еще и найнер...! :wink:
Не откладывай на завтра то, что можно проехать сегодня.
Сколько маунтинбайкера на шоссер не сади, все равно в лес смотрит.

Зображення
Аватар користувача
Пацифист
форумний авторитет
форумний авторитет
 
Повідомлень: 306
З нами з: Суб липня 06, 2013 4:49 am
Велосипед: TREK Wahoo

Re: TREK Wahoo (2013)

Повідомлення ST(:P@ » Сер січня 29, 2014 5:06 pm

Master General написав:Да обода точно Bontrager-550 не дуже, і Bontrager At-650 теж. А от Bontrager AT-850-ті мої 95 кг тримали. Правда я не дропаю. Якби я дропнув то там би весь велік склався.

я хз. вже 17 рік їзжу, і починали ми на ригідних мтб з одинарним нонеймободом.
і катали такі траси як зараз модні чуваки на двопідвісах з ходами овер 200 :D
тут техніка їзди більше дає, жінку так само вчив. вона спокійно зїзджала любими сходами на ашані з нонейм колесами за 120 грн.......і я їх всього 2 рази правив. і то трошки.
але таки бонтранжери стокові - це зло.
вчора поверталися по Берчені, трохи далі стрільничної - в сторону корятовича , на тротуарі якийсь "добрий" чоловік викопав яму розміром як люк каналізаційний і глибино десь 40 см...., якуніфіга не видно. я її зловив переднім (маю синець на нозі від удара рулем) заднє вже перекинув, а мій товариш , що їхав за мною аналогічно - ушатав бонтранжер в повний ахтунг. далі він поїхав додому на таксі :D в мене нічо нема
ST(:P@
постійний учасник
постійний учасник
 
Повідомлень: 127
З нами з: Пон січня 27, 2014 10:05 pm
Велосипед: двухколісний

Поперед.Далі

Повернутись до Гараж, ремонт, модернізація

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

Усі права захищено. Ужгород 2010-2014. Master General.

cron