Реєструйся на Ужгородському велосипедному форумі та опиши свій велосипед, свої поїздки, подорожі та тренування. ---РЕЄСТРАЦІЯ---
Не можеш увійти? Проблеми з паролем чи іменем користувача? Напиши листа адміну і проблема буде вирішена!!! Інструкції тут.


Катаючись щодня набережними Ужгорода...

Комфорт, сіті, міський, дорожний, круізер та інші стилі/велосипеди для комфортного переміщення.

Катаючись щодня набережними Ужгорода...

Повідомлення Master General » Нед серпня 07, 2011 10:16 pm

Помітив велику досить кількість людей на комфортних велосипедах. Так на ходу придивляючись здебільшого це недорогі бренди. Хочу запросити усіх велосипедистів на цей форум для спікування і формування громадської позиції (насамперед щодо місць для катання і жахливого стану доріг, водостічних систем, та іншого що неслабо ускладнює велосипедистам життя). Дорогі друзі заходьте на форум - знайомтесь,реєструйтесь. Наш Ужгород не зовсім пристосований для велоїзди, але ми разом можемо чогось добитись.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Катаючись щодня набережними Ужгорода...

Повідомлення Master General » Нед серпня 07, 2011 10:22 pm

Сам особисто я збираю зараз гібридний комфортний велосипед з стальною рамою від МТБ старого зразка. Вже поставив на нього комфортний руль з високим підйомом і значним поворотом всередину - від ще радянського АІСТА... Зараз хотів би за допомогою електрозварки зробити на рамі і жорсткій вилціIS кріплення для дискових гальм, оскільки на власному досвіді переконався, що диски є диски. А на просторах велоукраїни через інтернет можна купити недорогі якісні компоненти початкового та середньгго рівня. Особливо на роторах малих діаметрів (140-160мм). Фото і подальше описання історії цього велосипеду - далі буде у розділі велогараж, коли буде вже не ходовий макет, а повноцінний велосипед.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Катаючись щодня набережними Ужгорода...

Повідомлення Yaroslav » Сер серпня 08, 2012 1:26 am

Для наших поганих доріг такі вели не підходять, найкраще двохподвес - проїзджаєш на швидкості практично по любим ямам. За кордоном ідеальний асфальт, а тут ні так що такі веліки тут не дуже катять, постійно треба вирівнювати колеса і спиці вставляти. Я на свому двохподвесі за 5 років ніколи небуло вісімки і лопнула тільки 1 спиця.
Yaroslav
верховний шаман
верховний шаман
 
Повідомлень: 1255
З нами з: Вів червня 05, 2012 4:10 pm
Велосипед: Astro


Повернутись до Міський, дорожний, гібридний, електричний

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

Усі права захищено. Ужгород 2010-2014. Master General.

cron