Реєструйся на Ужгородському велосипедному форумі та опиши свій велосипед, свої поїздки, подорожі та тренування. ---РЕЄСТРАЦІЯ---
Не можеш увійти? Проблеми з паролем чи іменем користувача? Напиши листа адміну і проблема буде вирішена!!! Інструкції тут.


Велосипед Trek 2013 3500 Disc

Опиши свій велосипед. Кожному велосипеду нова тема. Пиши як ти його модернізуєш, лагодиш чи просто катаєш. Твій бортжурнал.

Re: Велосипед Trek 2013 3500 Disc

Повідомлення Iron_Mouse » Пон липня 07, 2014 11:15 pm

Літо в розпалі і Трек потроху продовжує намотувати кілометри. Провозивши весь минулий сезон і половину теперішнього пляшку з водою в рюкзаку прийшло прозріння, що мабуть то не дуже практично і люди вже давно додумалися тоту пляшку класти на біціглю, най вона возить. Тому сьогодні в мене зявився новий аксесуар, такий бюджетненький пластиковий тримач з пляшечкою Longus, нічого лишнього, трохи зеленого для підтримки фіромового стилю. Дядя Саша зробив скидочку на гривню, приємний бонус :roll:

Зображення

Також був успішно почеплений велокомп Kellys з феншуйною зеленою ізолєнтою, міряє швидкість відстань і годинник прямо перед очима, дуже зручно, щоб вранці не запізнитися на роботу, дякую Паша :sm8

Зображення

Ще сьогодні відбувся тест драйв сідушки Selle Italia X1 Trail, заїзд 25 км по місту. Подруга катається на вузькій твердій сідушці свого GT, довольна як слон, тому я теж вирішила спробувати. Висновки:

1) дуже люте сідло.... якщо взяти шкалу твердості від 1 до 10, де 1 - це пухова подушечка, а 10 - сплав осьмія з вольфрамом, то ця сідушка отримує оцінку 9.
2) не дивлячись на його дубовість ергономіка в сідушки досить таки файна, чувачки з Selle видав знали, що роблять. Вся нагрузка
йде лише на сідничні бугри, більше ніде не давить і не натирає. Якщо їхати по рівній поверхні - то взагалі парада і суцільний комфорт. Довжина корпусу дозволяє максимально здати вагу тіла назад, щоб добре випрямляти ноги.
3) Ширина сідла розрахована на досить таки невеличкого байкера-чоловіка, Анатомію важко обманути і відстань між сідничними буграми бере своє, сиділося впритик по краям
4) Дизайн і кольорова гамма підійшли до моєї біціглі на 100 % :D

Зображення
Аватар користувача
Iron_Mouse
учасник
учасник
 
Повідомлень: 99
З нами з: Нед березня 17, 2013 11:27 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Trek 2013 3500 Disc

Re: Велосипед Trek 2013 3500 Disc

Повідомлення Master General » Вів липня 08, 2014 7:41 am

Якби Trek був Cube то там би стояла ця сідушка :-) як на мене то сідло це не годиться ні на що окрім як лежати в шафі до продажі cube. Є варіанти на голову кращі ніж ця псевдоіталійська сідушка. Взяти хочаб мою теперішню сідушку з cube.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Велосипед Trek 2013 3500 Disc

Повідомлення Lex » Вів липня 08, 2014 6:57 pm

Раджу викинути тобі той пласмасовий тримач бутилки - в мене з такого після першого бугра бутилка вилетіла на асфальт .
Результат - розбив бутилку , викинув кріплення і купив стальне типу такого :
Зображення
Lex
учасник
учасник
 
Повідомлень: 92
З нами з: Чет серпня 01, 2013 11:37 pm
Велосипед: Kellys Viper 50

Re: Велосипед Trek 2013 3500 Disc

Повідомлення Master General » Сер липня 09, 2014 3:54 pm

Не всі гоцають на веліку даунчхіл :-) на накачаних до 3 атм колесах
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Велосипед Trek 2013 3500 Disc

Повідомлення Lex » Сер липня 09, 2014 6:26 pm

Це був лише з`їзд з бордюру . А в нас в місці це приходиться робити частенько .
Lex
учасник
учасник
 
Повідомлень: 92
З нами з: Чет серпня 01, 2013 11:37 pm
Велосипед: Kellys Viper 50

Re: Велосипед Trek 2013 3500 Disc

Повідомлення Iron_Mouse » Суб липня 12, 2014 9:46 pm

Lex написав:Це був лише з`їзд з бордюру . А в нас в місці це приходиться робити частенько


Да, сьогодні при зїзді із високого бордюру - фляга вилетіла, але нич їй ся не стало, можна буде пошаманити із кріпленням затиснувши його проволкою.

Також пишу рецепт як позбутися запаху пластику у велофлязі. Моя смерділа як чорт, я спочатку просто спробувала помити у воді і дати вивітитися - не помогло.
Гугл видав тонну інформації від людей з такою ж бідою, пишуть всяке, виявилося, що проблема смердючого пластику трапляєся як в дешевих китайських так і в дорогих велофлягах відомих виробників. На рахунок рецептів - пропонують викинути і забути, або заливати кипятком, засобом для миття посуду, содою, водкою, колою чи фантою.... хоть шо :D
Особисто мені сподобався рецепт, де пропонували заварити у флязі міцний зелений чай і залишити його там на пару днів. Попередньо чай я заварила в спеціальному чайнику, не ризикнула лити кипяток в пластикову флягу, бо навряд чи цей пластик призначений для гарячих температур. Через годину, коли вода вже трохи вистигла - залила у флягу і залишила на два дні. І та-дааам!! Сморід зменшився на 90%, тепер з неї реально пити воду.
Аватар користувача
Iron_Mouse
учасник
учасник
 
Повідомлень: 99
З нами з: Нед березня 17, 2013 11:27 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Trek 2013 3500 Disc

Re: Велосипед Trek 2013 3500 Disc

Повідомлення Master General » Нед липня 13, 2014 11:25 am

О мої фляги вже мабуть не врятувати, шо лиш в них не було за 2 роки, і всеодно як фляга постоїть суха чи водою на дні з'являється запах. Пробувати зелений чай?
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Велосипед Trek 2013 3500 Disc

Повідомлення Master General » Пон липня 14, 2014 7:47 pm

Поміняно ланцюг kmc -> kmc на розтягу 0.75 мм (пробіг скаже хазяйка) і обслужено вилку sr sountur xct 80
Ахтунг!!! Пластикова пробка на xct з одним прелоудом не герметична!!! Після заливки рідкого масла тече як с... . Довелося садити на герметик, а довбана пробка при повторному вийманні тріснула додавши лулзів:-) для розборки з інструментів - якісний ключ на 10 мм(а кому охота лізти в ноги (поміняти пружину)- сімейка від совковела(або спецключ ???).
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Велосипед Trek 2013 3500 Disc

Повідомлення Iron_Mouse » Вів липня 15, 2014 1:44 pm

Пробіг попереднього ланцюга - приблизно 1300 км
Аватар користувача
Iron_Mouse
учасник
учасник
 
Повідомлень: 99
З нами з: Нед березня 17, 2013 11:27 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Trek 2013 3500 Disc

Re: Велосипед Trek 2013 3500 Disc

Повідомлення Iron_Mouse » Сер липня 16, 2014 11:08 pm

Проведено невеликий тюнінг тримача для фляги. Мідна проволка для більшої міцності кріплення замінена на резинову стрічку виробництва фірми "Чунь-Чань-Чінь" задекоровану бусинками :)

Зображення

Зображення

Зображення
Аватар користувача
Iron_Mouse
учасник
учасник
 
Повідомлень: 99
З нами з: Нед березня 17, 2013 11:27 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Trek 2013 3500 Disc

Поперед.Далі

Повернутись до Гараж, ремонт, модернізація

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Усі права захищено. Ужгород 2010-2014. Master General.

cron