Реєструйся на Ужгородському велосипедному форумі та опиши свій велосипед, свої поїздки, подорожі та тренування. ---РЕЄСТРАЦІЯ---
Не можеш увійти? Проблеми з паролем чи іменем користувача? Напиши листа адміну і проблема буде вирішена!!! Інструкції тут.


"створи" собі велосипеда

Опиши свій велосипед. Кожному велосипеду нова тема. Пиши як ти його модернізуєш, лагодиш чи просто катаєш. Твій бортжурнал.

"створи" собі велосипеда

Повідомлення Cергій » Сер липня 23, 2014 3:55 pm

Всім привіт!
Багато хто з наc, передивляючись нові або інші велосипеди, бачать те, що радує нам око, а є те, що ми б із задоволенням змінили на своєму: педалі, руль, сидіння.... 8)
Звісно, що всім виробники догодити не можуть. Тому багато є тих, хто сам хоче "будувати свого коня" , з тих компонентів , що до вподоби: і по ціні ,та по комплектації. ( маю наувазі компоненти схожого рівня )
Збираючи окремо дехто скаже , що це вийде дорожче - не буду сперечатись! Якщо не дорожче ,то точно не дешевше. Але тут є теж свої плюси: купити велосипед можна неодразу, виділяючи із зарплатні частинами, одразу за які купувати компоненти. ( гроші не раджу тримати ) Так от, на щастя, інтернет у нас у всіх є, то ж компоненти можна замовляти з усієї України - Запоріжжя ,Харків.... ( а також з Китаю ).
Багато хто з них при більшій суммі оплачує доставку. або купляти у нас в веломагазинах ( хто не поспішає - ціни може сам порівняти і вибрати дешевшу ціну,а вона може коливатися дуже сильно у різних продавців )
Нажаль, наші продавці не завжди йдуть на поступки в ціні...Інколи виходить так, що на невеликій ціні ( наприклад в 600-700 грн ) економія складатиме 20%. Інколи немає тих компонентів, які ви собі вибрали.
Так от, якщо хтось хоче зібрати велосипед, в якому все буде за "ваши сценарієм",
а також хочете зберегти кошти ( маю наувазі заміна тих компонентів ,які вас будуть не влаштовувати при купівлі зібраного велосипеда ) - БАЖАЮ УСПІХІВ!!! Ви в цьому точно не самотні .... (::)

На даний момент сам катаюсь на зібраному велосипеді ( вже 9 років ) і готую йому заміну: колеса вже зібрані! ( збираю для крос-кантрі )
Можливо декому не сподобається мій вибір, та як кажуть: якби збирав заново - нічого б не змінив 8)
А чи є серед нас ті, кому теж не подобається щось в купленому велосипеді???

обода Mach1 NEO disc 26" black
спицы Pillar PSR14 silver
втулки Novatec D04SB, D042SB black
флипер Michellin 18/559
камера Schwalbe AV13
покрышки 26x2.10 (54-559) Schwalbe SMART SAM Performance B/B-SK HS367 DC 67EPI
ротори Avid G3CS 160 mm

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Востаннє редагувалось Cергій в Сер липня 23, 2014 9:50 pm, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Cергій
новачок
новачок
 
Повідомлень: 10
З нами з: Вів липня 22, 2014 1:57 pm
Велосипед: крос-кантрі

Re: "створи" собі велосипеда

Повідомлення Master General » Сер липня 23, 2014 4:20 pm

Тут ти правий - виробники завжди економлять на багато чому. Ну а роздрібна торгівля наганяє дикі накрутки. Удачі у зборі велосипеда, колеса прикольні.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: "створи" собі велосипеда

Повідомлення Cергій » Сер липня 23, 2014 4:32 pm

Дякую!!! Весною вже надіюсь бути на "новому коні" 8)
Аватар користувача
Cергій
новачок
новачок
 
Повідомлень: 10
З нами з: Вів липня 22, 2014 1:57 pm
Велосипед: крос-кантрі

Re: "створи" собі велосипеда

Повідомлення Пацифист » Сер липня 23, 2014 6:33 pm

себе такие же обода поставил, тока найнерские - долго ждал, пока они появятся. спицы и ниппеля для них мач1, анодированные. резина 2.25, швальбе. сейчас хочу ротор 180 ставить.
Сергей, почему резину 2.10 и ротор 160 поставил, а не больше?
Не откладывай на завтра то, что можно проехать сегодня.
Сколько маунтинбайкера на шоссер не сади, все равно в лес смотрит.

Зображення
Аватар користувача
Пацифист
форумний авторитет
форумний авторитет
 
Повідомлень: 306
З нами з: Суб липня 06, 2013 4:49 am
Велосипед: TREK Wahoo

Re: "створи" собі велосипеда

Повідомлення Cергій » Сер липня 23, 2014 9:45 pm

1) чого обод не 2,25? напевно хотів у вазі виграти: маю зараз такий розмір, Schwalbe Black Jack 2,25 - важкуваті , аж 820 грм!!! ( якість покришок - на висоті ). Як змінив свою покришку безкордову Continental 2.1 на передньому колесі старого велосипеда на ці - одразу відчув що таке вага... Оскільки втулки взяв не самі легкі - 490грм та 215 грм ( передня та задня ), легші вже кожтують на 30$ дорожче, от і вирішив, що треба цю вагу перекривати іншими шляхами: обода 450грм, покришки - по 620 грм. 8) Якщо чесно, для крос-кантрі достатньо і розміра 2,1" - це так сказати золота середина :roll: Тим більше, що люблю пересуватись на велосипеді по місту. На рахунок обода: замовляв на велосайті з іншого міста України, бо у нас саме 26" такі відсутні!!!
2) чому ротор 160 мм: напевно що як на перший раз для гідравліки підійде, тим більше даунхілити я не збираюсь. Та й розмір цей ходовий: пропозицій на китайських сайтах дуже багато... І ціна радує: у нас не купиш один за таку ціну.... Зараз катаюсь на вебрейках, вирішив, що пора міняти технології.... Тим більше ,що гідравліка подешевшала та майже зрівнялася по ціні з хорошими вебрейками. І взагалі , ціни у нас на деякі компоненти на 30-40% дорожче ,ніж по Україні або в Китаї ... Поскільки я не поспішаю - можу купляти дешевше :sm0
Аватар користувача
Cергій
новачок
новачок
 
Повідомлень: 10
З нами з: Вів липня 22, 2014 1:57 pm
Велосипед: крос-кантрі

Re: "створи" собі велосипеда

Повідомлення Пацифист » Сер липня 23, 2014 10:13 pm

да - алиэкспресс рулит! :) а какая гидравлика будет?
Не откладывай на завтра то, что можно проехать сегодня.
Сколько маунтинбайкера на шоссер не сади, все равно в лес смотрит.

Зображення
Аватар користувача
Пацифист
форумний авторитет
форумний авторитет
 
Повідомлень: 306
З нами з: Суб липня 06, 2013 4:49 am
Велосипед: TREK Wahoo

Re: "створи" собі велосипеда

Повідомлення Cергій » Чет липня 24, 2014 12:28 am

стояв вибір між Avid DB1, Avid DB3 та Shimano рівня Acera, Alivia... Знаю, що це не рівень Deore, Hayes, та для початку мені досить.... Та й витрачатись сильно не хотів. ( хочу вибрати золоту середину ціна/якість )
Вагався на рахунок Shimano, бо ходять багато слухів про те, що мінеральне масло погано повидить себе в холодну пору року.... Міфи розвіяв товариш, що сам має інтернет-веломагазин в Харькові, що їздить у холодну пору року і проблем немає. ( я взимку не катаюсь якщо чеесно :D ) Тим більше зараз є різні мінеральні масла ( те ж Motorex ) , які вже не такі критичні до морозу. ( та й насправді вони більш безпечніші, ніж тормозна рідина )
Вірити йому можна, так як купляти в нього і не збирався - дорого!!! ( він мені порадив як товаришу 8) )
То ж вибір: BR-BL-M395 Hydraulic Disc Brake ( 63$ без роторів ). А ротори якраз порадив взяти не Шімано, бо вони гірші за Авіди - для "мяких" колодок ( resin pad only ). Тобто, тепер можна ставити будь-які колодки.
Думки та практика у кожного свої, та час покаже - чи правильний був вибір! Всерівно, думаю якість тормозів буде краща за вебрейки. (::)

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Аватар користувача
Cергій
новачок
новачок
 
Повідомлень: 10
З нами з: Вів липня 22, 2014 1:57 pm
Велосипед: крос-кантрі

Re: "створи" собі велосипеда

Повідомлення Master General » Чет липня 24, 2014 7:06 am

Resin pad від Шимано про мене набагато краще ніж 'хеві-метал'. По перше не свистить як автобус Богдан, а по друге зношується помірно(на моєму кубіку 1300 км і зносу не видно) і коштує дешевше! А Авідовські метали можна на 160 роторах ушатати за тисячу км. Також я би радив вам не перегибати з аліекспресом бо там купа підробок. Потім щоб не нарікали... тому моя думка:
1. Ротори 180мм - різниця у вазі смішна
2. Шимано
3. Колодки органіка
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: "створи" собі велосипеда

Повідомлення Пацифист » Чет липня 24, 2014 4:14 pm

поставил себе гидравлику Shimano BR-M355. пока нареканий никаких нет. чем дальше, тем все больше эти тормозики меня радуют! ) со 180 мм ротором вообще шик будет, думаю.
Востаннє редагувалось Пацифист в Чет липня 24, 2014 4:55 pm, всього редагувалось 2 разів.
Не откладывай на завтра то, что можно проехать сегодня.
Сколько маунтинбайкера на шоссер не сади, все равно в лес смотрит.

Зображення
Аватар користувача
Пацифист
форумний авторитет
форумний авторитет
 
Повідомлень: 306
З нами з: Суб липня 06, 2013 4:49 am
Велосипед: TREK Wahoo

Re: "створи" собі велосипеда

Повідомлення Master General » Чет липня 24, 2014 4:22 pm

а де твоя тема про велосипед? чого там не пишеш? viewtopic.php?p=3819#p3819
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Далі

Повернутись до Гараж, ремонт, модернізація

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

Усі права захищено. Ужгород 2010-2014. Master General.

cron