Реєструйся на Ужгородському велосипедному форумі та опиши свій велосипед, свої поїздки, подорожі та тренування. ---РЕЄСТРАЦІЯ---
Не можеш увійти? Проблеми з паролем чи іменем користувача? Напиши листа адміну і проблема буде вирішена!!! Інструкції тут.


Дорожний велосипед ММВЗ Аіст (Аист) 1993

Опиши свій велосипед. Кожному велосипеду нова тема. Пиши як ти його модернізуєш, лагодиш чи просто катаєш. Твій бортжурнал.

Re: Дорожний велосипед ММВЗ Аіст (Аист) 1993

Повідомлення Master General » П'ят липня 11, 2014 7:48 am

Нарешті я при своєму зрості зміг добитися комфортної посадки вертикльної. Звісно проти сильного вітра швидкість буде не альо, але я на ньому особо далеко і не збираюся. :)
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Дорожний велосипед ММВЗ Аіст (Аист) 1993

Повідомлення Пацифист » П'ят липня 11, 2014 9:41 am

мне кажется, или подседел немного погнут?
Не откладывай на завтра то, что можно проехать сегодня.
Сколько маунтинбайкера на шоссер не сади, все равно в лес смотрит.

Зображення
Аватар користувача
Пацифист
форумний авторитет
форумний авторитет
 
Повідомлень: 306
З нами з: Суб липня 06, 2013 4:49 am
Велосипед: TREK Wahoo

Re: Дорожний велосипед ММВЗ Аіст (Аист) 1993

Повідомлення Iron_Mouse » П'ят липня 11, 2014 10:27 am

Но як біціглю вичистили і привели в порядок, то виглядає взагалі прілічно, ретросідушка - зачот :good:
Ще треба буде підфарбувати крила, там де фарба облізла - і взагалі буде парада
Аватар користувача
Iron_Mouse
учасник
учасник
 
Повідомлень: 99
З нами з: Нед березня 17, 2013 11:27 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Trek 2013 3500 Disc

Re: Дорожний велосипед ММВЗ Аіст (Аист) 1993

Повідомлення Master General » П'ят липня 11, 2014 7:34 pm

Віталік, у тебе прям глаз-алмаз, підсиділ трохи погнутий (міліметра 3-5) ще на попереньому веліку. То фігня розвертаєш його на 180 і гнеш в іншу сторону :-):-):-) це китайськи підсиділ як і рульова трубазроблені з какашок - в китаї не роблять добрий метал (напркуя якщо лохи і такий схавають).
Щодо покраски елементів. Наразі все покрито порошковою краскою, яка дуже стійка. Я би пофарбував у інший може колір з балончика, але то облізе скоро. Тре найти порошкову покраску в Унгварі для того шоб якісно фарбити байк. Знайомий казав узяти ремонтний олівець і замазати. Лиш вгадати відтінок буде неможливо. Білий і сірий дууже важко підібрати мені...
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Дорожний велосипед ММВЗ Аіст (Аист) 1993

Повідомлення Master General » Сер липня 23, 2014 4:40 pm

Зображення
Зображення
1. Додав ретро-аксесуар - знайшов фару і динамку, що колись в 15 років виміняв на тетріс (який мене же дістав плюс сітка риболовна браконьєрська 'тігалка' йшла в комплект до динамки). Як не дивно все робоче, хоч і все поломане(корпус і 'скло' тріщини) бажано замінти проводку і поливитися пружину.
2. Розвернув підсидільну трубу на 180 градусів щоб Пацифіста не дразнить кривизною :-)
3. Попробував їздити в невеликий дощ на велосипеді під зонтиком - якшо недалеко і не тре по бардюрам багато лазити - нормуль - гальма то ножні :-) якщо взяти зонтик і присобачити на кронштейн то і взагалі прикольно буде їхати (головне щоб вітру не було)
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Дорожний велосипед ММВЗ Аіст (Аист) 1993

Повідомлення Пацифист » Сер липня 23, 2014 6:24 pm

спасибо за подседел - теперь я спокоен. :D
Не откладывай на завтра то, что можно проехать сегодня.
Сколько маунтинбайкера на шоссер не сади, все равно в лес смотрит.

Зображення
Аватар користувача
Пацифист
форумний авторитет
форумний авторитет
 
Повідомлень: 306
З нами з: Суб липня 06, 2013 4:49 am
Велосипед: TREK Wahoo

Re: Дорожний велосипед ММВЗ Аіст (Аист) 1993

Повідомлення Master General » Суб липня 26, 2014 9:52 pm

Сьогодні виявися цікавий факт: заднє колесо велосипеда з 1993 го року жодного разу не було проколоте. Тобто 21 рік велосипед не отримував проколи :-) . Паскудний саморіз довжиною 2 см зіпсув рекорд. Сцуко.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Дорожний велосипед ММВЗ Аіст (Аист) 1993

Повідомлення Master General » Суб серпня 23, 2014 4:13 pm

Придбав нове сідло VELO VL-6127, обзор тут: info/velosypedne-sidlo-velo-vl-6127/
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Дорожний велосипед ММВЗ Аіст (Аист) 1993

Повідомлення Master General » Чет серпня 28, 2014 8:50 am

Профілактичні ремонти велосипеда продовжуються. Цього разу я вирішив зайнятися знову педальками. Оскільки в радянських шатунах різьба метрична і трішки відрізняється від дюймової що широковживана у світі я вирішив не вкручувати нові педалі, а полагодити старі. Одна педалька-ліва виявилася зовсім здоровою - додав літольчику і все буде гаразд, ще побігає. А от права педалька на межі критичного зносу конусів. У зв'язку з цим прийму в дар по ціні металобрухту старі, поламані радянські педалі для пошуку живих запчастин - конусів і підшипників. Зібрав усе "взад" і поїхав.

Зображення
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Дорожний велосипед ММВЗ Аіст (Аист) 1993

Повідомлення Master General » Сер вересня 24, 2014 9:07 pm

поломався багажник на велосипеді у мене причому груза в ньому не було. треба буде поварити.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Поперед.Далі

Повернутись до Гараж, ремонт, модернізація

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

Усі права захищено. Ужгород 2010-2014. Master General.

cron