Реєструйся на Ужгородському велосипедному форумі та опиши свій велосипед, свої поїздки, подорожі та тренування. ---РЕЄСТРАЦІЯ---
Не можеш увійти? Проблеми з паролем чи іменем користувача? Напиши листа адміну і проблема буде вирішена!!! Інструкції тут.


Взуття в Ужгороді

Тут можна писати, що заманеться і як заманеться на будь-яку тему в межах правил. Не обов'язково щось пов'язане з велосипедом, Ужгородом чи Закарпаттям. Усе що хочеться. Хоч про погоду на Сатурні.

Re: Взуття в Ужгороді

Повідомлення Master General » П'ят березня 27, 2015 10:44 am

Lex написав:Хочу найти топталки з твердою підошвою - бо в простих кросах стопа починає боліти на довгих покатушках .
Варіант був найти може і якісь SPD - але з ризиновою підошвою і катати без шипів .


а які у тебе педалі? можливо справа в педалях! в мене ніколи не болить стопа на топталках.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Взуття в Ужгороді

Повідомлення Lex » Суб березня 28, 2015 11:21 am

Та замінив стандартні пластмасові келісовські на шиповані , щоб нога не злітала - типу таких
Зображення
Lex
учасник
учасник
 
Повідомлень: 92
З нами з: Чет серпня 01, 2013 11:37 pm
Велосипед: Kellys Viper 50

Re: Взуття в Ужгороді

Повідомлення Yaroslav » Чет квітня 02, 2015 12:34 pm

Yaroslav
верховний шаман
верховний шаман
 
Повідомлень: 1255
З нами з: Вів червня 05, 2012 4:10 pm
Велосипед: Astro

Re: Взуття в Ужгороді

Повідомлення Master General » Пон квітня 06, 2015 10:07 am

цікаво, що нове брендове взуття зовсім не значить якісне взуття. так можу підтвердити негативний досвід з якістю взуття фірми adidas купленого в магазині на Петефі, рекордні 2 тижня і протерлися зсередини!
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Взуття в Ужгороді

Повідомлення Yaroslav » Пон квітня 06, 2015 11:01 am

Master General написав:цікаво, що нове брендове взуття зовсім не значить якісне взуття. так можу підтвердити негативний досвід з якістю взуття фірми adidas купленого в магазині на Петефі, рекордні 2 тижня і протерлися зсередини!

Adidas по взуттю погана фірма, в мене були спд адідас і на них за 1 рік в мене підошва лопнула пополам там де стопа згинається при ходьбі з велосипедом по горах.
Yaroslav
верховний шаман
верховний шаман
 
Повідомлень: 1255
З нами з: Вів червня 05, 2012 4:10 pm
Велосипед: Astro

Re: Взуття в Ужгороді

Повідомлення Lex » Пон квітня 13, 2015 9:22 pm

Після довгих пошуків між Шимано ( як МТ серією так і ХС ) - вибір впав на Scott Trail :D
Зображення
Поки катаю як топталки - але зрізавши трохи підошви можна встановити СПД педалі ( отвори наявні) .
В принципі катати стало легше через металічну пластину в підошві - стопа поки нестомлюється.
Але з моїми топталками вони чомусь несходяться - нога нетримається на тих шипах і досить легко з них злетіти навіть на шахті :cry: .
Скоріше проблема в самих педалях - думаю замовити контакти для проби ( PD-M520 ) (::)
Lex
учасник
учасник
 
Повідомлень: 92
З нами з: Чет серпня 01, 2013 11:37 pm
Велосипед: Kellys Viper 50

Re: Взуття в Ужгороді

Повідомлення Yaroslav » Пон квітня 13, 2015 9:27 pm

якщо шипи або педалі бу то воно погаго тримається одне в одному, в мене вже 10-річний досвід їзди в спд. То я помилився я думав ти вже з шипами їздиш
Востаннє редагувалось Yaroslav в Вів квітня 14, 2015 6:32 pm, всього редагувалось 1 раз.
Yaroslav
верховний шаман
верховний шаман
 
Повідомлень: 1255
З нами з: Вів червня 05, 2012 4:10 pm
Велосипед: Astro

Re: Взуття в Ужгороді

Повідомлення Lex » Вів квітня 14, 2015 6:03 pm

Педалі замовив нові - шипи в комплекті .
Lex
учасник
учасник
 
Повідомлень: 92
З нами з: Чет серпня 01, 2013 11:37 pm
Велосипед: Kellys Viper 50

Поперед.

Повернутись до Спілкування велосипедистів

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

Усі права захищено. Ужгород 2010-2014. Master General.

cron