Реєструйся на Ужгородському велосипедному форумі та опиши свій велосипед, свої поїздки, подорожі та тренування. ---РЕЄСТРАЦІЯ---
Не можеш увійти? Проблеми з паролем чи іменем користувача? Напиши листа адміну і проблема буде вирішена!!! Інструкції тут.


Анонси поїздок на велосипеді

Описуємо свої великі походи і невеличкі покатушки на велосипеді в околицях м. Ужгород та по Закарпатті. Змагання на велосипедах - гонки, орієнтування та інше.

Re: Анонси поїздок на велосипеді

Повідомлення Yaroslav.Nakalov » Чет червня 04, 2015 4:30 pm

Всім привіт! Рішив ся мало повозити в суботу, може будуть бажаючі? Перечин-Соколині-Анталовецька.
https://www.facebook.com/YaroslavNakalo ... 8882412136
Yaroslav.Nakalov
 
Повідомлень: 2
З нами з: Чет червня 04, 2015 4:19 pm

Re: Анонси поїздок на велосипеді

Повідомлення Master General » Пон червня 29, 2015 5:27 pm

Хтось кудись планує на наступні вихідні? Без 200 км асвальтоубивання і заруб на невідомих маршрутах . Руна, Король Гір, інші варіанти до 100 км? Шось сезон глухий ніхто нічо не пише. Ау! :Yahoo!:
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Анонси поїздок на велосипеді

Повідомлення Master General » Сер липня 01, 2015 10:40 am

Зроби виклик собі і подолай 1000 метрів набору висоти при поїздці на полонину Рівну. Тільки для сильних духом і тілом випробування!
У суботу вранці на електричці о 8:50 Ужгород-Перечин (щоб не диміти по трасі 20 кілометрів проти вітру), там є де покрутити і без цього шматка дороги.


Зображення
Зображення
Зображення

Для уникнення "здихання" в дорозі з собою брати - харчі з розрахунку від 1500 ккал на душу та гроші на білет Ужгород-Перечин який слід самостійно придбати в касі вокзалу.
Маршрут - Перечин-Липовець-поллонина Рівна-варіанти-Тур'ї Ремети-Перечин-Ужгород

ну і інфа для новачків наших поїздок - участь безкоштовна, жодних платних значків і іншої фігні, відповідальність за себе, своє здоров'я і свої дії персональна. Хто відстане - чекати особо не будемо, всі люди дорослі. Участь осіб до 18 років виключно у індивідуальному порядку без підв'язування їх до групи.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Анонси поїздок на велосипеді

Повідомлення mikelos » Сер липня 01, 2015 5:21 pm

бля, бля, бля, пздц ну чому мені так не фартить :cry: , їду на львів, шкода, удачної покатухи (::)
mikelos
форумний авторитет
форумний авторитет
 
Повідомлень: 288
З нами з: Чет грудня 06, 2012 9:52 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: nukeproof mega am 2012

Re: Анонси поїздок на велосипеді

Повідомлення Master General » Чет липня 02, 2015 9:31 am

та ладно, пропонуй коли тобі зручно і поїдемо туди куди душа забажає, а якщо в тебе є багажнік на даху для вела то ми ще і на твоїй машині не протів прокататися :sm1
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Анонси поїздок на велосипеді

Повідомлення Yaroslav.Nakalov » П'ят серпня 14, 2015 3:04 pm

Всім Доброго дня!
Їдемо в неділю по маршруту:
Сянки - Стужиця (Тисячолітні дуби) - урочище Чорна Млака (Падіння метеориту "Княгиня" ) - карстові Печери - Княгиня - Ужгород.
Бажаючі приєднуйтесь, детальніше - https://www.facebook.com/YaroslavNakalov
Yaroslav.Nakalov
 
Повідомлень: 2
З нами з: Чет червня 04, 2015 4:19 pm

Re: Анонси поїздок на велосипеді

Повідомлення Yaroslav » Суб серпня 22, 2015 12:28 pm

Їду завтра на мотокрос в Великий Березний. Туди їду на електричці а назад на веліку. Електричка їде в 11-10. Ярослав 0951584828, 0638498136.
http://zakarpattya.net.ua/Anons/2015-08-23/6560
Yaroslav
верховний шаман
верховний шаман
 
Повідомлень: 1255
З нами з: Вів червня 05, 2012 4:10 pm
Велосипед: Astro

Планування поїзки на Боржавський Хребет 6.08.2015

Повідомлення Master General » Чет серпня 27, 2015 4:17 pm

Здається пекельна жара вже відступила і настав час зробити нову вилазку в гори. А саме не Боржавський хребет. Поки не зарядили осінні дощі і холод думаю варто поїхати наступного тижня 06.09.2015 . Бажаючі - відписуйтеся мені любими способоми. Орієнтовний маршрут - Воловець-Плай-Великий Верх-Стій - *далі як в голову взбреде*, але найкращий спуск це зворотній маршрут по траверсу Великого Верха на Плай і вниз у Воловець.

Враховуючи деяку "проблемність" провозу велосипедів залізницею у неділю (навчальний рік станом на наступний тиждень вже почався і можна тупо не потрапити в потяг) варто орієнтуватися на компанію з 4-х чоловік і поїздку на автомобілі. Відстань 200 км (на авто), по грошах 12*20=240/3=80 грн туди і назад (шофер що надає машину не платить за себе).
Зображення
Зображення
Зображення

viewtopic.php?p=4367#p4367

сподіваюся на підтримку тих, хто вже їздив - Ярослава Денисюка-Крепкого, Олександра Мусієнко та ін.

Минулого року їздили в кінці вересня і було дещо холоднувато, хоча в принципі непогано.
viewtopic.php?p=4367#p4367
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Планування поїзки на Боржавський Хребет 6.08.2015

Повідомлення Lex » Нед серпня 30, 2015 3:12 pm

Master General написав:Здається пекельна жара вже відступила і настав час зробити нову вилазку в гори. А саме не Боржавський хребет. Поки не зарядили осінні дощі і холод думаю варто поїхати наступного тижня 06.09.2015 . Бажаючі - відписуйтеся мені любими способоми. Орієнтовний маршрут - Воловець-Плай-Великий Верх-Стій - *далі як в голову взбреде*, але найкращий спуск це зворотній маршрут по траверсу Великого Верха на Плай і вниз у Воловець.

Враховуючи деяку "проблемність" провозу велосипедів залізницею у неділю (навчальний рік станом на наступний тиждень вже почався і можна тупо не потрапити в потяг) варто орієнтуватися на компанію з 4-х чоловік і поїздку на автомобілі. Відстань 200 км (на авто), по грошах 12*20=240/3=80 грн туди і назад (шофер що надає машину не платить за себе).
Зображення
Зображення
Зображення

viewtopic.php?p=4367#p4367

сподіваюся на підтримку тих, хто вже їздив - Ярослава Денисюка-Крепкого, Олександра Мусієнко та ін.

Минулого року їздили в кінці вересня і було дещо холоднувато, хоча в принципі непогано.
viewtopic.php?p=4367#p4367


Я поки на 85 % - за . Десь в четвер буду знати напевне .
Lex
учасник
учасник
 
Повідомлень: 92
З нами з: Чет серпня 01, 2013 11:37 pm
Велосипед: Kellys Viper 50

Re: Анонси поїздок на велосипеді

Повідомлення Yaroslav » Пон серпня 31, 2015 10:02 am

В машині вже місць нема. Хіба що хтось відмовиться їхати або їдемо всі на електричці.
Yaroslav
верховний шаман
верховний шаман
 
Повідомлень: 1255
З нами з: Вів червня 05, 2012 4:10 pm
Велосипед: Astro

Поперед.Далі

Повернутись до Покатушки, велотуризм, велогонки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Усі права захищено. Ужгород 2010-2014. Master General.

cron