Реєструйся на Ужгородському велосипедному форумі та опиши свій велосипед, свої поїздки, подорожі та тренування. ---РЕЄСТРАЦІЯ---
Не можеш увійти? Проблеми з паролем чи іменем користувача? Напиши листа адміну і проблема буде вирішена!!! Інструкції тут.


Будьте обережні на Швабській

Тут потрібно писати теми, що стосуються безпеки руху на велосипеді, взаємовідносин учасників дорожнього руху, правил дорожнього руху, інцидентів на дорогах. У проекції на Ужгород та Закарпаття. Також загально український та світовий досвід.

Будьте обережні на Швабській

Повідомлення Master General » Вів грудня 18, 2012 10:01 am

Будьте обережні на вулиці Швабській. Завдяки "покращенням" влади міста (односторонній рух, парковки замість зелених зон) там тепер їздять із швидкістю під 90 км/год. При цьому на вулиці немає жодного пішохідного переходу. Сьогодні вранці йшов на роботу мало не збили... :evil:
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Будьте обережні на Швабській

Повідомлення knakis » Сер грудня 19, 2012 4:52 pm

Master General написав:Будьте обережні на вулиці Швабській. Завдяки "покращенням" влади міста (односторонній рух, парковки замість зелених зон) там тепер їздять із швидкістю під 90 км/год. При цьому на вулиці немає жодного пішохідного переходу. Сьогодні вранці йшов на роботу мало не збили... :evil:

Может кто и возьмет на заметку.Всегда,когда есть возможность,то еду по тротуару.
Большие развязки предпочитаю проезжать в туннеле.Пусть времени уйдет и больше,но я никуда не спешу. :)
При обгоне стояшего автомобиля надо всегда учитывать,что дверь может открыться при обгоне прямо перед велом.
Обгоняйте с запасом.Этим летом зацепила дверь,хотя и обгонял с интервалом.Обошлось. :evil:
Аватар користувача
knakis
учасник
учасник
 
Повідомлень: 94
З нами з: Суб листопада 10, 2012 5:13 am
Звідки: киев
Велосипед: есть

Re: Будьте обережні на Швабській

Повідомлення Khan » Чет травня 23, 2013 12:24 am

Афоризм, сам придумал:
Лучше сбить пешехода, чем попасть под машину.

Слава Богу с машинами проблем не было.
Аватар користувача
Khan
учасник
учасник
 
Повідомлень: 64
З нами з: Чет травня 09, 2013 9:03 am
Звідки: Ужгород, Ставне
Велосипед: GT

Re: Будьте обережні на Швабській

Повідомлення Master General » Чет травня 23, 2013 7:35 am

Поплюй через плече і постукай в дерево коли таке кажеш. Їздять у нас так, що деколи проїдеш покатушку і думаєш. І як це я ще живий....
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Будьте обережні на Швабській

Повідомлення Khan » Чет травня 23, 2013 7:42 pm

Поплевал, постучал... Другими словами, по тротуару безопасней ехать, чем по дороге. Желаю всем безопасного катания.
Аватар користувача
Khan
учасник
учасник
 
Повідомлень: 64
З нами з: Чет травня 09, 2013 9:03 am
Звідки: Ужгород, Ставне
Велосипед: GT

Re: Будьте обережні на Швабській

Повідомлення Master General » Чет травня 23, 2013 11:05 pm

По тротуару далеко не заїдеш... Коли 100 км їхати то уже доводиться не дивитися в їх сторону.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ


Повернутись до Безпека руху і велосипед

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

Усі права захищено. Ужгород 2010-2014. Master General.

cron