Реєструйся на Ужгородському велосипедному форумі та опиши свій велосипед, свої поїздки, подорожі та тренування. ---РЕЄСТРАЦІЯ---
Не можеш увійти? Проблеми з паролем чи іменем користувача? Напиши листа адміну і проблема буде вирішена!!! Інструкції тут.


Ужгородська абсурдна велодоріжка

Усі новини, що стосуються велосипеда та велосипедистів у тому чи іншому аспекті

Ужгородська абсурдна велодоріжка

Повідомлення Master General » Сер вересня 21, 2011 10:18 pm

Театр абсурду... це а не велодоріжка. По перше їхати на велосипеді там нема жодних проблем(Достатньо встановити знак Зображення). Але ж ні! Треба було накреслити метрову велодоріжку біля бардюру і - саме в цій зоні запарковані машини, відкриті люки. Відсутність жодного контролю в цій зоні з боку правоохоронців, щодо виконання правил дорожнього руху. Звісно не більше ніж безглузда піар акція. Хотілося би бачити дещо більш реальне на реальних вулицях, і увагу з боку даї. Пішоходи як ходили цьою доріжкою так і ходитимуть. І ніхто їх не відучить.


Теги: велосипед, велосипедист, Ужгород, Закарпаття, здоров'я, потенція, секс, спорт, целюліт, бедра, похудіння, велодоріжка, ідіотська влада
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Ужгородська абсурдна велодоріжка

Повідомлення Master General » Сер жовтня 05, 2011 8:22 pm

Ще трішки критики в город несвідомих водіїв. На велосипедній доріжці (наб. Незалежності, м. Ужгород) як паркувалися жителі сусіднього будинку так і паркуються. Наче умисно з того боку дороги (інший бік вільний, але там ніхто не ставить машину).
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Ужгородська абсурдна велодоріжка

Повідомлення Yaroslav » П'ят жовтня 30, 2015 11:32 am

http://biznesoblast.com/regions/uz/51254/

Геннадій Москаль закликав учасників другого туру на виборах мера Ужгорода відкрити велосипедну доріжку вздовж Ужа
30.10.2015 09:31:00

Голова ОДА пропонує учасникам другого туру на виборах міського голови Ужгорода відкрити велосипедну доріжку на набережних вздовж річки Уж. Попередні аналогічні спроби міської влади результату не дали – визначені міськрадою смуги для велосипедів використовуються для паркування автомобілів.
-- Доріжку слід відкрити ще до виборів, -- зазначає Г.Москаль. – По-перше, після голосування переможець навіть не згадає про цю ініціативу, а, по-друге, велосипедний сезон скоро закінчується. Сам проект не вимагає багато зусиль і коштів, але буде оцінений городянами, котрі користуються велосипедами. Таких людей в Ужгороді з кожним роком стає все більше. Прес-служба Закарпатської ОДА

http://biznesoblast.com/regions/uz/51254/
Yaroslav
верховний шаман
верховний шаман
 
Повідомлень: 1255
З нами з: Вів червня 05, 2012 4:10 pm
Велосипед: Astro

Re: Ужгородська абсурдна велодоріжка

Повідомлення Yaroslav » Суб листопада 07, 2015 11:18 am

В Ужгороді на Слов'янській набережній невдовзі з’явиться нова велодоріжка
Тривають роботи по облаштуванню велодоріжки на Слов'янській набережній - проклали чергові десятки метрів асфальту.
Про це у соцмережі Фейсбук повідомив Богдан Андріїв.
"Особливу увагу приділяємо усуненню небезпек, які створюють каналізаційні люки, вибоїни, корені дерев. Переконаний, ми обов'язково зробимо наше місто кращим!", - написав Андріїв.

http://zak-insider.com/?p=19361

http://goloskarpat.info/society/563cdde40f6dd/
Yaroslav
верховний шаман
верховний шаман
 
Повідомлень: 1255
З нами з: Вів червня 05, 2012 4:10 pm
Велосипед: Astro

Re: Ужгородська абсурдна велодоріжка

Повідомлення Master General » Пон листопада 09, 2015 9:51 am

Цікаво... відколи це тротуар став велодоріжкою?
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Ужгородська абсурдна велодоріжка

Повідомлення Master General » Пон листопада 16, 2015 10:23 am

тест цієї велодоріжки показав, що пішоходи абсолютно не налаштовані ділити простір з велосипедистами і продовжують ходити по всій ширині цього тротуару, що повністю дискредитує ідею даної велодоріжки і тих ідіотів (інших слів не доберу) котрі її спроектував. :evil:
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Ужгородська абсурдна велодоріжка

Повідомлення Master General » Пон грудня 07, 2015 10:08 am

Общем їжжу я по цій велодоріжці уже відколи вона є. Якби то не було, але процентів 75% пішоходів по ній не ходить. Хоча проблеми проїхати на велосипеді тут не було і раніше, тепер я їду тут не по дорозі, а їду по велодоріжці. Враховуючи, що транспорту у ранішні години коли я їду досить багато, це дозволяє мені зекономити якщо не час то хочаб власні нерви. :sm2 а на пішоходів, що ходять по велополосі не звертаю увагу - просто об'їжжаю їх, думаю, вони коли бачать, що велосипедисти їздять по велодоріжці будуть намагатися йти по іншій частині тротуару.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Ужгородська абсурдна велодоріжка

Повідомлення Yaroslav » Пон грудня 07, 2015 11:44 am

Я теж їзжу по ній в гіпермаркет Велмарт, пішоходи по доріжці сильно не ходять, майже всі йдуть де їм положено, а ті хто не йде я їм сигналю 120 дБ http://www.yaprofi.net/air-zound-horn-for-bicycle/ =@ і вони всі швидко уматують де їм положено, і тепер є в мене законний привід сигналити, а не як було раніше, чого сигналиш на набережні, сумніваюсь, що ті хто йшов по доріжці і я їм посигналив будуть 2-й раз по ній ходити, будуть йти де їм положено. :D (::)
Yaroslav
верховний шаман
верховний шаман
 
Повідомлень: 1255
З нами з: Вів червня 05, 2012 4:10 pm
Велосипед: Astro

Re: Ужгородська абсурдна велодоріжка

Повідомлення Master General » Сер грудня 09, 2015 12:00 am

Ярик тебе колись по голові настукають за ті 120 децибел, ганяти пішоходів можна і більш гуманними дзвіночками :ROFL: ти що хочеш щоб хтось в штани на набці наклав. Потім все життя буде ненавидіти велосипедистів :P
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Ужгородська абсурдна велодоріжка

Повідомлення Yaroslav » Сер грудня 23, 2015 2:39 pm

Ужгородцям пообіцяли велодоріжки та велорозмітку на 8 вулицях на майже 7 млн
Так, облаштування велодоріжок із нанесенням відповідної розмітки передбачено ухваленою нині під час сесії Ужгородської міської ради Програмою благоустрою міста Ужгород на 2015-2017 роки.
Як зазначено у документі, що проголосували ужгородські депутати, під ці цілі виділено 6 млн 821 тис грн.
Програма передбачає облаштування велодоріжок та нанесення розмітки на вул. Минайська, Грушевського, 8-го Березня, Легоцького, Баб'яка, Возз'єднання, наб. Слов'янська, СК Юність-вул. Грушевського.

http://zakarpattya.net.ua/News/149513-Uzhhorodtsiam-poobitsialy-velodorizhky-ta-velorozmitku-na-8-vulytsiakh-na-maizhe-7-mln
Yaroslav
верховний шаман
верховний шаман
 
Повідомлень: 1255
З нами з: Вів червня 05, 2012 4:10 pm
Велосипед: Astro

Далі

Повернутись до Новини велосвіту

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

Усі права захищено. Ужгород 2010-2014. Master General.

cron