Реєструйся на Ужгородському велосипедному форумі та опиши свій велосипед, свої поїздки, подорожі та тренування. ---РЕЄСТРАЦІЯ---
Не можеш увійти? Проблеми з паролем чи іменем користувача? Напиши листа адміну і проблема буде вирішена!!! Інструкції тут.


Регламентне змащування вилки SR Sountur XCM V3 29"

Тут описуємо обладнання наших велосипедів, рами, колеса та інше

Регламентне змащування вилки SR Sountur XCM V3 29"

Повідомлення Master General » П'ят серпня 10, 2012 8:12 pm

Присвячую цю операцію одній тисячі кілометрів пробігу велосипеда. Та накату по годинам відповідно приблизно 50 годин. Ноги виявилися в ідеалі, все інше також. Підрізав трішки еластомер для більшого ходу. Бо замість 100мм вилка від сили відробляла 60мм.
Зображення
Зображення
Зображення
Насправді розібрати досить легко. Сподіваюсь тепер послужить ще трошки ))) Доречі чомусь стала легше відкиликатися навіть на легкі строгування - видать масло робить справу. Але знаючи сантуровські сальники його там дуже скоро видавить наверх. Проте тепер я знаю як швидко змастити вилку))) На все потратив менше години при тому, що не знав що і як.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ

Re: Регламентне змащування вилка SR Sountur XCM V3 29"

Повідомлення Master General » Чет вересня 06, 2012 9:15 am

Щоб розібрати вилку потрібні:
1. Ключ на 10 мм, торцовий або накидний (краще торцовий). Це все, що потрібне щоб зняти "штани"
2. Для розборки ніг (виняти пружини) потрібно велосипедний ключ типу "сімейка" або інший для відкручування пласмасових пробок.

Послідовність розборки:
1. Відкрутити дві гайки ключом на 10 внизу ніг.
2. Зняти штани
3. При необхідності розбирати ноги (для змащування ніг НЕ ПОТРІБНО!!!).

зборка у зворотньому порядку.

Викручувати пробки в ногах краще після зняття штанів-нагрузка відсутня!


Для змащування виробник рекомедує використовувати консистентне тефлонове масло, народні ж умільці використовують все що "масло". Льють у вилки трансмісіонку, моторне масло та ін. Гірше від цього не стане, адже краще хоть щось, а не пісок.
Теги: велосипед Ужгород велосипедист, Закарпаття, здоров'я, спорт, купити велосипед, продати велосипед
Аватар користувача
Master General
Адміністратор сайту
Адміністратор сайту
 
Повідомлень: 1927
З нами з: Суб липня 23, 2011 1:04 pm
Звідки: Ужгород
Велосипед: Cube Sting 140 Pro 29, ММВЗ АИ


Повернутись до Обладнання

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Усі права захищено. Ужгород 2010-2014. Master General.

cron